Προς το περιεχόμενο

VGS Soulmaster VSM-120/7χορδη γνωμες ...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους...

 

Την συγκεκριμενη μαρκα/κιθαρα την γνωριζουμε?

Αξιζει?

 

Φενεται αρκετα τιμιο οργανο ...

Επισης ειχε παρει το ματι μου και κατι ομορφα LPωειδη με Evertune σε νορμαλ τιμες!!!

 

Ειναι αραγε καλη επιλογη για επενδυση χρηματων?!?!

 

 

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι VGS γενικά είναι μεσαίου επιπέδου κιθάρες, φθηνές αλλά καλύτερες από την αξία τους κατ' εμέ. Ουσιαστικά έχουν πολύ καλό value for money.

 

Για τη συγκεκριμένη δε γνωρίζω να σου πω αλλά για να έβαλε η Evertune τη γεφυρά της έπανω σε αυτή τότε κάτι σημαίνει. Μπορεί πρωτοκλασσάτη κιθάρα να μην είναι αλλά πρέπει να είναι καλή.

 

Όταν λες LPωειδή με Evertune εννοείς VGS πάλι; Αν έχεις κάποιο link πόσταρέ το να δούμε.

 

Sent from my LG G2 using Tapatalk

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι VGS γενικά είναι μεσαίου επιπέδου κιθάρες, φθηνές αλλά καλύτερες από την αξία τους κατ' εμέ. Ουσιαστικά έχουν πολύ καλό value for money.

 

Για τη συγκεκριμένη δε γνωρίζω να σου πω αλλά για να έβαλε η Evertune τη γεφυρά της έπανω σε αυτή τότε κάτι σημαίνει. Μπορεί πρωτοκλασσάτη κιθάρα να μην είναι αλλά πρέπει να είναι καλή.

 

Όταν λες LPωειδή με Evertune εννοείς VGS πάλι; Αν έχεις κάποιο link πόσταρέ το να δούμε.

 

Sent from my LG G2 using Tapatalk

 

Ναι , VGS παλι ...

 

30434.jpg

 

45407.jpg

 

45377.jpg

 

45374.jpg

 

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά και εμένα καλές κριτικές έχει πάρει το μάτι μου. To main selling point της είναι η evertune φυσικά, και κάνει νομίζω μπαμ από που έχουν κόψει για να βγει το συγκεκριμένο budget ( πχ nato boy, manufacturer's pickups κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά και εμένα καλές κριτικές έχει πάρει το μάτι μου. To main selling point της είναι η evertune φυσικά, και κάνει νομίζω μπαμ από που έχουν κόψει για να βγει το συγκεκριμένο budget ( πχ nato boy, manufacturer's pickups κτλ)

 

Νταξ.... την αγοραζεις , πετας 81-85 επανω , και εχεις ΜΑΓΝΗΤΑΡΕ με Evertune. :)

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α έγινε ενδιαφέρον το πράμα! Πέρα από τις LP style που γουστάρω μου αρέσει πολύ και η πρώτη.

 

Ναι , η πρωτη εχει αυτο το ομορφο PRS headstock και σε ομορφο χρωματακι!!

Ειναι κουκλα! :)

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου