Προς το περιεχόμενο

Στο Σκοτάδι….


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον βρηκα τι μου θυμιζει η τραγουδιστρια!

Tη Σοφια Φιλιππιδου ως μελος των Fleetwood Mac!(Οχι Nicks, την αλληνα)

Αφτο ινε!

 

Δε με λες?

Εκτελεσες και χρεη make-up artist?

Γιατι βλεπω τα κοριτσα στην τριχα απο αποψη λαδομπογιας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Μπά, αυτό το έκαναν μόνες τους (είχε κομμωτήριο και βάψιμο πριν το shooting) …και φυσικά το σκέφτηκαν  από μόνες τους (χωρίς να προλάβω να πω τίποτα) …ποιος τις πιάνει τις γυναίκες σε αυτά άλλωστε!! Μην κοιτάς που εσύ μου ήρθες με λερωμένη μπλούζα από κακάο αθεόφοβε! ;D Τρεις ώρες έκανα ρύθμιση στο color curve για να φύγει ο λεκές!  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κοιτάς που εσύ μου ήρθες με λερωμένη μπλούζα από κακάο αθεόφοβε! ;D Τρεις ώρες έκανα ρύθμιση στο color curve για να φύγει ο λεκές!  ;D ;D

;D ;D  ;D

Αμα τρως μπουγατσα,πινεις κακαο,οδηγας,ψαχνεις σταθμο στο ραδιο και ακους παντου

ελληνικοποπομπιτοσκυλαδικο,αυτα παθαινεις...

 

Ρε συ,η κοπελα ειναι τραγουδιστρια?Καλα το λεει και εχει και ιδιαιτερο στυλ θα λεγα.

Η αλλη η κοπελα ποθεν?Τη βλεπω ετοιμη για τη τηλεοραση!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Η μία που τραγουδάει , έχει day job και το κάνει από Hobby (το τραγούδι). Η άλλη, το ψώνιο, που κάνει για τηλεόραση, επίσης έχει day job…και επίσης έχει και εμένα ;D! Το story έγινε ως εξής:

Κοπέλα Τηλεοράσης: Έλα ρε μούχλα (εγώ είμαι αυτός) για ένα ποτό, θα βγω με μία φίλη μου που ήρθε για Πάσχα.

Μούχλας: Βγείτε εσείς, εγώ θα δω Βilly Wilder, στον προτζέκτορα. Μετά το πέρας της ταινίας λέω, δεν μαμείς…ας πιώ έναν Ιάκωβο, Πάσχα είναι.

Μεταφερόμαστε σε γνωστό Bar της Πόλης:

Από εδώ η Ιωάννα , από δε ο μούχλας….μπλα μπλα μπλα. (απομονώνω το audio για να μην τις ακούω και σκέφτομαι που θα δω το Real – Barcelona). Σε κάποια φάση την ακούω στο άσχετο (την τραγουδιάρα) να λέει «κάνουμε πρόβες για ένα θεατρικό όπου θα τραγουδήσω» και δεν έχω χρόνο για...(ξανά είχα απομονώσει το audio).

Μπά  τραγουδάς, σκέφτομαι , να σε στείλουμε στο Greek Idol να φέρεις κάνα τίτλο.(γνωστός μαμάκας είμαι και εγώ).

"Μπά τραγουδάς" της λέω, έλα την επαύριο από το Studio…..the rest is on the video.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Επεσα κατω ρε... ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ειδες τελικα τι χανουμε με το να απομονωνουμε το audio?

Για την κοπελα τηλεορασης κατι ψυλλιαστηκα...

Σκεφτηκα ''Για να δινει ετουτος την τελε να ντη κουβαλαει η κοπελα τηλεορασης

πλατονικως,καποιο λακκο εχει η φαβα...''

Παντως περναει καλα μαζι σου,με το χαμογελο ειναι...

Που να ξερε περι audio.... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε μούχλα (εγώ είμαι αυτός) για ένα ποτό, θα βγω με μία φίλη μου που ήρθε για Πάσχα.

Βρίσκομαι σε μεγάλη περισυλλογή, προσπαθώ να θυμηθώ πότε ήταν η τελευταία φορά που η εκάστοτε συμβία μου, μου είπε κάτι ανάλογο του παραπάνω. 8)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λοιπον βρηκα τι μου θυμιζει η τραγουδιστρια!

Tη Σοφια Φιλιππιδου ως μελος των Fleetwood Mac!(Οχι Nicks, την αλληνα)

Αφτο ινε!

 

 

Είναι τρελός ο...χασοδίκης  ;D ;D ;D Πάντως πιο πολύ Nia Vardalos μου θυμίζει η τραγουδίστρια  ;) Καλός είσαι βρε αγόρι μου, αλλά πάρε ένα μπάσο Fender- τουλάχιστον για τα clip, για να δείχνεις λίγο πιο... vintage  ;D ;D ;D

 

Α, και μην μου παρασύρεις τον Νέστορα σε... ατοπήματα  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

αλλά πάρε ένα μπάσο Fender- τουλάχιστον για τα clip, για να δείχνεις λίγο πιο... vintage 

..πόσο (μα πόσο) δίκαιο έχεις!!!

 

Α, και μην μου παρασύρεις τον Νέστορα σε... ατοπήματα  ;D

 

Καλά, εμένα περίμενε αυτός για να παρασυρθεί ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου