Προς το περιεχόμενο

Καθαρισμα χορδων.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ χρησιμοποιώ το fast fret και τις περνάω ένα χέρι και σκουπισμα μετά απο κάθε παίξιμο.

 

έχω όμως λιπαρό δέρμα οπότε αν έχουν περάσει μερικές ώρες απο το μπάνιο, το λίπος απο το δέρμα μου κάνει ΠΟΛΥ καλύτερη δουλεια.

 

κι ας ειναι σιχαμερό που το λέω, δε με νοιάζει! ;D ;D ;D

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πανι εχω μια βαμβακερη παλια μπλουζα που εχω κοψει σε κομματια και ειμαι μια χαρα.

 

Αυτό είναι πράγματι το καλύτερο πανάκι. Βαμβακερή φανέλα που έχει πλυθεί κανα εκατομμύριο φορές και έχουν εξαφανιστεί όλα τα χνούδια.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντω και εγώ λέω μην το ζορίζεις πολύ.Ένα σκούπισμα και είσαι οκ.

Σκέψου και αυτό:πόσο κάνει το μπουκαλάκι καθαριστικό? Δεν θα είναι κοντά στα 8-9 ευρώ ?

Και πόσες φορές θα το χρησιμοποιήσεις....Τη στιγμή που, αν μιλάμε για ηλεκτρική, το πακέτο χορδές έχει κάτω από 3 ευρώ (ντάξει δε λέμε για Elixir ή τίποτα ακριβό-εξειδικευμένο) γιατί να κάθεσαι να παιδεύεσαι?

 

Οχι,Δυστυχως χασατε.

+1

Πόσο χαίρομαι που υπάρχουν άνθρωποι με χιούμορ εδώ μέσα και δεν παρεξηγούν  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέψου και αυτό:πόσο κάνει το μπουκαλάκι καθαριστικό? Δεν θα είναι κοντά στα 8-9 ευρώ ?

Και πόσες φορές θα το χρησιμοποιήσεις....Τη στιγμή που, αν μιλάμε για ηλεκτρική, το πακέτο χορδές έχει κάτω από 3 ευρώ (ντάξει δε λέμε για Elixir ή τίποτα ακριβό-εξειδικευμένο) γιατί να κάθεσαι να παιδεύεσαι?

 

Το Fast Fret έχει κανα 5ευρω απ'όσο θυμάμαι... και κρατάει χρόνια. Από την άλλη, την ίδια δουλειά κάνει και λίγο ζιπέλαιο πάνω σε ένα πανάκι (μιας και πρόκειται για την ίδια ουσία: νάφθα).

 

Συμφωνώ πάντως με το να αλλάζονται οι χορδές όσο πιο συχνά μπορεί ο καθένας.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου