Προς το περιεχόμενο

''Once down''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χαιρομαι πολυ που σας αρεσε παιδες!

 

Kοιτα, πλακα πλακα αν δεν εβαζες τον γιαπωνεζο ντραμερ και ειχες πιο analog πληκτρα fender rhodes και strings, θα ειχαμε ενα πρωτης ταξεως λευκης soul τεμαχιο σε στυλ jamiro που υπεραγαπω.

Για κανε κατι σε παρακαλω αν εχεις ορεξη  ;D

Τοτε δεν ειχα τα μεσα,ουτε καν εγραφα σε υπολογιστη...ειναι προγραμματισμενα σε ενα YAMAHA QY70...εκτος απ τις κιθαρες που ειναι τελε μεσα απο εναν Τwin Reverb με SM58 τοτε...

Δυστυχως δεν υπαρχουν τα τρακς και το χω μονο σε μορφη τελικης μιξης..

Σ ευχαριστω πολυ και παλι που σχολιαζεις τραγουδι μου!

 

πολυ καλη φωνη!!!δικη σου?

Ναι.Σ ευχαριστω πολυ!

 

@LORD GOUMIS,JAZZJOKER Σας ευχαριστω πολυ για μια ακομη φορα!

Jazz,κατι εχουμε αφησει,δεν το χω ξεχασει,θα τα πουμε!

 

@JIMMYPAP Σε υπερευχαριστω!

 

@Νestor Apos:Χωρις τις κορωνες σου αλα Jackson5 το κομματι ειναι μετριο.Επειδη τελευταια εμαθα οτι  κανεις αφωνια για ξεκουραση προκειμενου να συμμετασχεις στο διαγωνισμο του Μονι Καπελλο,μπορεις να μας βοηθησεις παρεχοντας μας σκανδιναβες για το βιντεο κλιπ?Κι ας ειναι απ την Πατμο...

Σ ευχαριστω,τα χουμε πει για το ειδικο βαρος των σχολιων σου. ;)

 

@Λακη...Εγω το μιξαρισα.Αφου τα κανουμε ολα μονοι κουμπαρε..Τελη Ιουνη  ερχομαι κατα κειθε για 2-3 μερες.Φερε θαλασσα η εξετρεψε τον Αλιακμονα για κλιπ.Θελω εξωτερικα γυρισματα να κανω σερφ σε τεχνητο κυμα,τρωγοντας ροδακινο..

Χαιρομαι που εισαι οπενμαιντ ξαδερφε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK. Τώρα καταλαβαίνω την σχέση.

Είσαι και συ Λάκης. Φλώρε.  ;D

 

Ρίξε λίγο τα bpm και είσαι μέσα.

Είτε ξεδιάντροπη power (gay) disco, είτε funk disco, θέλει πιο αργά.

Σήκω, χόρεψέ το και θα δεις.

Και ήθελε γυναικεία φωνητικά στο refrain

disco-ball.jpg

Φλώρε, γιάπη, τεχνοκράτη.............

 

 

μ' άρεσε.....λίγο......πολύ λίγο

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τραγούδι μου άρεσε πολύ ;) αλλά το φαντάστηκα κανονικο και λιγο πιο αργό. (άφρο μαλί και καμπάνες ;D)

 

ως remix δεν μου άρεσε ομως :(

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοβει!Ειδικα το ρεφραιν τα σπαει.Δε θα με χαλαγε βεβαια με πιο φυσικα τυμπανα

και με ενα μικρο σολακι με wah(αλητες κολλημενοι κιθαριστες οπως παντα)αλλα ειναι θεμα γουστου καθαρα.Γι αυτο αλλωστε αλλοι προτιμουν το κομματι ετσι οπως ακριβως ειναι.Και πολυ καλα κανουν!

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξε λίγο τα bpm και είσαι μέσα.

Φλώρε, γιάπη, τεχνοκράτη.............

;D ;D ;D

Δε γινεται να τα ριξω τα μπιπιεμια...ειναι τελειωμενο και δεν το ξαναγραφω.Επεσε το ντανς τεμπο πανω στη ροκια με midi και δεν αλλαζε.Ειχε κιθαρες...(περασαν 7 χρονια απο τοτε)

 

Ειχα μια γκομενα τοτε που μου λεγε..

-''Αμαν,μ εχεις πρηξει με τα ροκ σου,ολα ιδια ειναι..κανα χορευτικο δε γραφεις να κουνηθουμε?''

-Ναι μανα μου,και χορευτικο,και τσιφτετελι,ο,τι τραβαει η ψυχαρα σου,αν ειναι να μ αγαπας... ;D

Σερσε λα φαμ για τη φλωρια του καθενος... ;D

 

@Σ ευχαριστω πολυ για το σχολιο Τζωνυ37!!!

 

@Γιωργο εβγαλα το σολο για να φλωρεψω και να γινω εμπορικος...το πρωτοτυπο ειχε σολο

και ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΣΤΟ ΣΥΡΤΑΡ... :'(

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

-Ναι μανα μου,και χορευτικο,και τσιφτετελι,ο,τι τραβαει η ψυχαρα σου,αν ειναι να μ αγαπας... ;D

 

 

 

 

 

σ αγάπησε τουλάχιστον? :D

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ αγάπησε τουλάχιστον? :D

Το ακουσε μια φορα,μου πε ενα ξερο ''καλο ειναι''και μετα ενα ''γραψε και τιποτα σαν της Αρβανιτακη τα βραδυα μου τ αρμενικα'' και καταλαβα οτι επρεπε να μ αγαπησει ΜΟΝΟ για το

αλαβαστρινο αρχαιοελληνικο κορμι μου... ;D

Για να σου απαντησω..ΝΑΙ,μ αγαπησε και πονεσε αλλα ηταν αργα...Ειχα βρει αλλη που μ εκτιμησε για τον ψυχικο μου υποκοσμο... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μάστορα  ;D τι έκπληξη ήταν αυτή; Τι... «καρέκλα» full throttle  ;D γκάζια; Πάντως θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες, λαϊκή απαίτηση  ;D να γίνει... «άναλογκ» το κομμάτι και να επανεξεταστεί από το κοινό  ;D ;D ;D

 

Άξιος... άξιος... 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε ρε Σταυρο ακομα και σ'αυτο εχεις το στυλ εχεις ΤΑΛΕΝΤΟ .Στο εχω ξαναπει οτι πας ΧΑΜΕΝΟΣ ...ΣΤΡΑΦΙ  αν δεν το εκμεταλευτεις (το ταλεντο σου ) Οτι εχω ακουσει απο σενα ειναι τουλαχιστον παραπολυ καλο .Ποτε θα κανεις το αλμα στα 50;Μαγκες του ΦΟΡΟΥΜ  βαλτε ενα χερακι να τον ψησουμε να τα τρεξει ολα αυτα γιατι ο χρονος περναει και θα βαρεθει και ο ιδιος.Τι αλλο να πω ρε Σταυρο ; Ο θεος να σε εχει καλα να φτιαχνεις τετοιες μουσικες(ροκ,dance κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου