Προς το περιεχόμενο

Minor Mood


Jazzjoker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να γίνει κανονικό κομμάτι τέτοιο πράγμα θέλω ντράμερ. Με τα μπλιμπλίκια δε γίνεται δουλειά.

 

ισως και να μπορει να γινει...

με κανα EZdrummer ας πουμε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδιά χαίρομαι που σας άρεσε. Η αλήθεια είναι ότι όταν μιλάμε για swingαριστά πράγματα, χρειάζεται και μπασίστας και ντράμερ (και κιθαρίστας ;D). Δεν έχω όρεξη να περάσω ατελείωτες ώρες πάνω από το staff view πειράζοντας κάθε αξία ξεχωριστά για να βγει ένα οριακά αξιοπρεπές αποτέλεσμα.

 

Νέστορα και Λάκη δεν υπάρχει λόγος για αντιδικίες ως προς τον τραγουδιστή. Σας θέλω και τους δύο. Η ερμηνεία θα είναι σε ύφος ερωταπαντήσεων, η δε θεματολογία θα αφορά τα εξής καυτά θέματα:

 

- Ποιος είναι ο αγαπημένος σας κιθαρίστας;

- Τι ενισχυτή να αγοράσω;

- Παίζουν ρόλο τα ξύλα;

- Πότε θα έρθει ο Θωμάς;

- Σε ποια λαϊκή έχει πάγκο το κάστομ σοπ της Φέντερ;

- Μέταλ: κουρέας ή κομμωτήριο;

 

 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Νέστορα και Λάκη δεν υπάρχει λόγος για αντιδικίες ως προς τον τραγουδιστή. Σας θέλω και τους δύο.

 

Σπύρο, με παρεξήγησες! Εννοούσα πότε θα πάρω σειρά, για να τον χρησιμοποιήσω και εγώ τον Νέστορα ως τραγουδιάρη. Αλλά τώρα που το είπες, το σκέφτηκα καλλίτερα. I am gonna still his thunder. Θα γίνω και εγώ τραγουδιάρης και θα είμαι πολύ καλός. LAK KAL  «EVEN BETTER ΤΗΑΝ THE REAL THING/ Nestor Apos»  - θεωρείται Ταλεντάρα στα Φωνητικά  :D ;D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπύρο, με παρεξήγησες! Εννοούσα πότε θα πάρω σειρά, για να τον χρησιμοποιήσω και εγώ τον Νέστορα ως τραγουδιάρη. Αλλά τώρα που το είπες, το σκέφτηκα καλλίτερα. I am gonna still his thunder. Θα γίνω και εγώ τραγουδιάρης και θα είμαι πολύ καλός. LAK KAL  «EVEN BETTER ΤΗΑΝ THE REAL THING/ Nestor Apos»  - θεωρείται Ταλεντάρα στα Φωνητικά  :D ;D :P

ΚουνελοΧασοδίκη. Πιες καφέ και μετά γράφεις.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ΚουνελοΧασοδίκη. Πιες καφέ και μετά γράφεις.

 

Μου φαίνεται 2 καφέδες χρειάζεσαι. ;)

 

Άντε ρε παππούδες και οι δύο που μου γράφετε το Καλλίτερα => Καλύτερα, για να το παίξετε τζόβενα ;D .  Εγώ με δύο «λάμδα» και «γιώτα» το διδάχθηκα! Για το steal – still , έχεις ένα δίκαιο βέβαια, άλλα άκουγα το «Still the one» των Headpins, κάνοντας ασκήσεις φωνητικής  και με παρέσυρε! Όσο για το «ΝΤΟΠΗ» είναι inside joke , μεταξύ εμού και του Γεωργίου και με αυτόν τον τρόπο κοροϊδεύουμε τον Παπαδόπουλο1974. Τρέχει κάτι; ;D  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ποια ΝΟΠΗ? ??? ???(Κοροιδευω εγκριτο δικηγορο-ΝΡΟΠΗ ΜΟΥ)

 

Χα χα χα χο χο!! ;D ;D Θέλω καφέ όντως. Το λεπόν, επιβεβαίωσε εσύ το "ΝΡΟΠΗ" , "ΝΟΠΗ", "ΝΤΟΠΗ", whatever ως inside joke , για τα μάτια του κόσμου ;D ;D, και μετά βλέπουμε τα της αμοιβής σου 8).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην παρεκκλιένουμε παρακαλώ.

 

Λιεπόν. Στο θέμα μας:

 

Να πάρω ακουστική με καρμπιρατέρ ή ιτζέξιον; Θα τραβάει στην ανιεφόρα το τροχόσπιτο; Αν δεν είσαι πορνοστάρ δικαιούσαι να φοράς λιέψτικ;

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην παρεκκλιένουμε παρακαλώ.

 

Eχεις δικιο.Παρεκκλιέναμε αρκετα.Ντοπη μας(μου)

 

Το κομματι ωραιο(ισως λιγο πιο γεματη κιθαρα-καθαρα θεμα γουστου βεβαια).

Παντως φιλε Σπυρο πιστευω οτι και χωρις μπασσοτυμπανα μπορει να γινει πολυ καλο.

 

Αν δεν είσαι πορνοστάρ δικαιούσαι να φοράς λιέψτικ;

Ασφαλως ΝΙΑΙ.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου