Προς το περιεχόμενο

Joe Bonamassa....ωραια τα λεει.....


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλος ηταν και στους Bloodline αλλα νομιζω οτι επαιζε πολλα καποιες φορες.

Οσο για τους Communion για τα γουστα μου σκοτωνουν.Το αλμπουμ εχει κομματαρες.

Παντως νομζω οτι το Ballad of John Henry ειναι το καλυτερο του ως τωρα(γουστα ειν αυτα)

 

Joe Bonamassa & Robert Cray ~ Give Me One Reason

Φοβερο κομματι και παιξιμο κι απο τους δυο.Goody's double που λενε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο για τους Communion για τα γουστα μου σκοτωνουν.

Nαι ρε φιλε!Απιστευτη μπαντα-φοβερες συνθεσεις-ερμηνειες!

Απ αυτους που λες ''Υπαρχει ακομα ροκ!''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ρε παιδιά και το Black Rock δεν με χάλασε! Μπορεί να μην είναι το καλύτερό του, συμφωνώ, μπορεί να είναι κάπως διαφορετικό αλλά δεν παύει να έχει μεγάλες στιγμές.

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ρε παιδιά και το Black Rock δεν με χάλασε! Μπορεί να μην είναι το καλύτερό του, συμφωνώ, μπορεί να είναι κάπως διαφορετικό αλλά δεν παύει να έχει μεγάλες στιγμές.

Οντως.''Στιγμες'' βεβαια,οπως το πες.

Εμενα μ αρεσε η παραγωγη στο Black Rock.Ειχε μια νοσταλγια νομιζω.

Θα μου πεις,αμα εισαι Σαντορινη,το μεσημερι μαγιω-παντοφλα και τ απογεμα γραφεις...

Σου βγαινει η Σεβεντιλα αβιαστα.. ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά πιστεύω ότι ακούς λιγότερο Bonamassa αλλά περισσότερα τραγούδια στο Black Rock.... Κάπως έτσι μου έχει κάτσει εμένα... ;)

Ναι αλλά ακούς Καραντίνη & Βασιλόπουλο. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ρε παιδιά και το Black Rock δεν με χάλασε! Μπορεί να μην είναι το καλύτερό του, συμφωνώ, μπορεί να είναι κάπως διαφορετικό αλλά δεν παύει να έχει μεγάλες στιγμές.

 

Oρθα τα λες.Απλα νιωθω οτι στο Βlack rock και το Dust bowl ακολουθει λιγο τη συνταγη του Ηenry.Ετερον εκατερον.Και τα δυο τελευταια του ειναι πολυ καλα κι εχουν δυνατες στιγμες.

Μονη μου διαφωνια η διασκευη που κανει στο κομματι του Ηiatt(I know a place).Nομιζω οτι το κομματι το γμ λιγακι(εως πολυ).Βεβαια εαν δεν ακουσεις το original ειναι οκ αλλα αν τ ακουσεις..........Παντως πιστευω οτι αξιζει ο ντορος που γινεται γι αυτον.

ΥΓ Στο live εδω ειχε αφιερωσει κι ενα τραγουδι στον Κωστα Καλημερη(Black rock studios).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου