Προς το περιεχόμενο

Οι Brothers in Plugs - Support band στους Bon Jovi!


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να μη παρεξηγουμαι οτι εχω κατι με τους Brothers. Μαγκες σας ευχομαι καθε επιτυχια, να πατε καλα. Αλλα πανω απ ολα ευχομαι δειαρκεια να εχετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και ηθελα να ρωτησω ρε γμτ....ποιος επιλεγει τα support Και με τι κριτηρια?

 

την τελική επιλογή την έκανε το management των Bon Jovi όπως κάνει σε όλες τις χώρες που κάνει τουρνέ η μπαντα αυτη.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα πΑΙρνουν αγραμματε μικροκαλλιεργητη χωραφα. ;D

έκανα λάθος ???...ήθελα να γράψω ΤΙ παίρνουνε

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλώ όσοι χάσαν την ευκαιρία να ξεκαπνίσουν Παρασκευιάτικα στο άλλο thread, να μη χαλάνε το παρόν που είναι και σοβαρό και είναι για τα παιδιά (Brothers ....).

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλώ όσοι χάσαν την ευκαιρία να ξεκαπνίσουν Παρασκευιάτικα στο άλλο thread, να μη χαλάνε το παρόν που είναι και σοβαρό και είναι για τα παιδιά (Brothers ....).

Τελικά το 3 πάει Φιλαδέλφεια... ;)...πάω αλλού

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την τελική επιλογή την έκανε το management των Bon Jovi όπως κάνει σε όλες τις χώρες που κάνει τουρνέ η μπαντα αυτη.

 

οχι Νικο δεν ηθελα να παρεξηγηθω δεν εννοω για τους Jovi και τους BIP γενικως αναφερομαι στο οτι ουκ ολιγες φορες το support επιλεχθηκε απο τους καλλιτεχνες μεσω ενος δισκιου το οποιο οταν ηρθε η ωρα να παιχτει ζωντανα καραφλιασαν τα συρματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

solega αναφέρθηκες στο σχήμα που είχε ανοίξει στον Gary Moore, ότι ήταν τραγικό. Εντάξει, δεν ήταν το συγκρότημα του αιώνα, αλλά εγώ θυμάμαι ότι μου είχαν αρέσει (και στην παρέα μου επίσης), ήταν αρκετά άνετοι και μια χαρά το ζέσταναν το κοινό. Ξεχνάω το όνομα τους, θυμάμαι ότι ήταν southernίλα του κερατά όμως!

 

Μπορεί να άρεσαν στον σχωρεμένο τον Gary. Μπορεί να άρεσαν στο management του. Επειδή δεν άρεσαν σε σένα δεν σημαίνει ότι είναι άσχετοι αυτοί που τα επιλέγουν  ;)

 

Και να σου πω και την αλήθεια, από support σε άλλα ονόματα έχω ανακαλύψει τους Film και τους Planet of Zeus, ούτε έχω νιώσει σε κανά live ότι το support δεν την παλεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου