Προς το περιεχόμενο

ακουστε τους Allens Hand Αξιζουν.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσφατα ειχα μια συνομιλια με τον κιθαριστα απο τους Allens Hand οπου ακουγοντας τους στο my space κατοπιν υποδειξης του ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ .Τα παιδια ειναι 20 ετων και παιζουν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ .Στο my space.com/ allenshand  μπορειτε να ακουσετε δουλεια τους Αξιζει τον κοπο .Ακουστε  τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι αναγκη να σε τρελλαινουν ειναι πολυ καλη μπαντα για την ηλικια τους με αισθητικη και

πειθαρχια στο παιξιμο τους.Το θεμα το εθεσα για να ακουσω και γνωμες αλλων παιδιων ειδικα

νεων γιατι  αυτη η μπαντα εκει απευθυνεται αλλα και παλαιοτερων (οπως εγω πχ).ΕΙναι πιστευω απο τις καλυτερες που εχω ακουσει στην Ελλαδα ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ετσι  τοτε το μελλον τους ανηκει.Ειναι καιρος να αρχισουμε να ''σπρωχνουμε '' τα νεα παιδια και ας  αφησουμε το ''ελληνικο

στυλ '' ελα μωρε καλοι ειναι αλλα οι Ταδε ξενοι ειναι ''μαμαω''κλπ.

Φιλε ευχαριστω για την συμμετοχη σου και καλη σου μερα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα τους έχεις σε τόσο μεγάλη υπόληψη να τους προτρέψεις να μη χρησιμοποιούν "κλεμμένα" artworks!(Θα καταλάβουν) ;) ;) Ευχαριστώ και εγώ! :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για γινε πιο συγκεκριμενος δεν μπορω να πω κατι χωρις ιδια αντιληψη.Τωρα για υποληψη δεν ξερω αλλα ειναι μπαντα με προοπτικες (θα δειξει στο μελλον ) .Ελπιζω να μην μιλας για εξωφυλλο

cd η κατι αναλογο , εν πασει περιπτωσει δωσε μου μια εικονα  αν θελεις βεβαια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει το αν ειναι ωραια η μουσικη τους ειναι κατι υποκειμενικο φανταζομαι ..εμενα προσωπικα δεν με ξετρελαναν. αυτο που ομως δεν ειναι υποκειμενικο ειναι να διαθετει ο τραγουδιστης καλη αγγλικη προφορα ειδικα αν τους ενδιαφερει να απευθυνθουν και σε κοινο εξω απο την ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια κι απο εμενα! Σε ευχαριστουμε πολυ για τα καλα λογια,δεν ξερω τι εχετε πει με το Σωτηρη αλλα το εκτιμουμε οταν ατομα που γουσταρουν τη μουσικη μας προσπαθουν να πουν και σε αλλους για εμας! Απλα να διευκρινισω για το artwork για να μη λεει ο καθενας οτι θελει, οτι ειναι μια εικονα του Stefano Bonazzi, με τον οποιο μιλησαμε, ειπε οτι του αρεσε η μπαντα και μας επετρεψε να τη χρησιμοποιησουμε. Τωρα, αν αναφερεστε στο οτι μοιαζει με ενα εξωφυλλο των Minds Eye, εμεις δεν το ξεραμε καν, ειχαμε πρωτα την εικονα, και καποιος φιλος ανεφερε την ομοιοτητα. Παρολα αυτα επισης να διευκρινισω οτι δεν θα χρησιμοποιηθει στο μελλον, το πιο πιθανο artwork ειναι αυτο που βλεπετε εδω:

 

.

Τελος, εχω ηδη ανοιξει thread για το συγκροτημα εδω αν ενδιαφερεστε.

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=182485.0

 

Ευχαριστω! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ειχα την τυχη να παιξω με τον Σταθη και τον Σωτηρη,και ειναι καταπλητικοι μουσικοι και για εμενα μπορουν να πανε πολυ ψηλα..

 

οντως το εξωφυλο ειναι παρομοιο με των Mind's Eye,χεχεχε  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω δεν εχω παιξει αλλα θα ηθελα να επαιζα γιατι σαν παλιος μουσικος( μου επιτρεπεται η εκφραση πιστευω) μυριζομαι τα ταλεντα απο μακρια . Βλεπω οτι τα νεα παιδια αρχιζουν και συμμετεχουν στο thread  που ανοιξα και αυτο με ευχαριστει ιδιαιτερα .Οσο για τους ALLEN ΤΡΕΧΟΥΝ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΟΙ ΛΟΓΩ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ  κλπ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την συμμετοχη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου