Προς το περιεχόμενο

gskar - Ένα ακόμα βιντεάκι με ακουστική


gskar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ήξερα οτι ακούγεται έτσι δε θα στην έδινα!!  ;D

Εύγε παλληκάρι μου, με ό,τι και να παίξεις θα ακούγεσαι σούπερ! Εύγε again!  :D

τώρα δεν την παίρνεις με τίποτα πίσω ;D ;D ;D

Να 'σαι καλά Ηλία

 

Φιλε μου,τα ΘΕΡΜΑ μου συγχαρητηρια!

Εκτος απ το φανταστικο σου παιξιμο το οποιο ζηλευω,το υπεροχο αυτο κομματι ειναι και δικο σου,αρα συνθετεις,εισαι ολοκληρωμενος!

Ο ηχος πανεμορφος αλλα οπως ειπε ο ez,με οτι κιθαρα και να παιζες ειμαι σιγουρος οτι θα κελαιδουσε. ;)

Ξεκιναω τη μερα με πανεμορφη μουσικη,σ ευχαριστω!

ΕΥΓΕ!

Σε ευχαριστώ πολύ, με τιμά η γνώμη σου και ανταποδίδω στο ακέραιο :)

 

Πολύ όμορφο άκουσμα, μεστό, αρμονικό και μελωδικό συνάμα. Με συναίσθημα. Συγχαρητήρια!

Σε ευχαριστώ πολύ Korgious!

 

Έχεις σκεφτεί να ηχογραφήσεις μια ολοκληρωμένη δουλειά με τις μουσικές σου;

Εννοώ κάτι που να έχει θεματολογία με αρχή, μέση και τέλος.

 

Ναι το έχω σκεφτεί, αλλά όσες φορές ξεκίνησα τις ηχογραφήσεις στο σπίτι τις σταματούσα διότι είτε δεν μου άρεσαν, ή δεν ακούγονταν καλά η κιθάρα, ή λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων ;)

Πιστεύω ότι για να κάνεις κάτι καλό πρέπει να είσαι να είσαι απερίσπαστος όσο γίνεται.

Όταν διακόπτεσαι συνέχεια (από τη μικρή μου κόρη, μέγας τύραννος), ή ξεκινάς την ηχογράφηση στις 10 η ώρα το βράδυ έχοντας ξυπνήσει από τις 7 τι δουλειά μπορείς να κάνεις;

Πάντως  κάποια στιγμή θα τα γράψω καλά είτε κυκλοφορήσουν ποτέ τα κομμάτια μου είτε όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι το έχω σκεφτεί, αλλά όσες φορές ξεκίνησα τις ηχογραφήσεις στο σπίτι τι σταματούσα διότι είτε δεν μου άρεσαν, ή δεν ακούγονταν καλά η κιθάρα, ή λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων

Πιστεύω ότι για να κάνεις κάτι καλό πρέπει να είσαι να είσαι απερίσπαστος όσο γίνεται.

Όταν διακόπτεσαι συνέχεια (από τη μικρή μου κόρη, μέγας τύραννος), ή ξεκινάς την ηχογράφηση στις 10 η ώρα το βράδυ έχοντας ξυπνήσει από τις 7 τι δουλειά μπορείς να κάνεις;

Πάντως  κάποια στιγμή θα τα γράψω καλά είτε κυκλοφορήσουν ποτέ τα κομμάτια μου είτε όχι.

 

Σου στέλνω πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσες φορές ξεκίνησα τις ηχογραφήσεις στο σπίτι τις σταματούσα διότι , ή λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων ;)

Πιστεύω ότι για να κάνεις κάτι καλό πρέπει να είσαι να είσαι απερίσπαστος όσο γίνεται.

Όταν διακόπτεσαι συνέχεια (από τη μικρή μου κόρη, μέγας τύραννος), ή ξεκινάς την ηχογράφηση στις 10 η ώρα το βράδυ έχοντας ξυπνήσει από τις 7 τι δουλειά μπορείς να κάνεις;

 

σε νιωθω φιλε μου :( ...ακριβως το ιδιο ;) ;D

 

εξαιρετικο παιξιμο,τι άλλο να πω?   

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις σκεφτεί να ηχογραφήσεις μια ολοκληρωμένη δουλειά με τις μουσικές σου;

Εννοώ κάτι που να έχει θεματολογία με αρχή, μέση και τέλος.

 

 

+1 Θα το αγόραζα χωρίς δεύτερη σκέψη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια. Ειλικρινά θα προσπαθήσω σύντομα να ολοκληρώσω ένα cd! (κι ο θεός  βοηθός ;D ;D ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οφείλω κι εγώ να σε συγχαρώ για το υπέροχο παίξιμο και τα ισορροπημένα ηχοχρώματα! Πραγματικά μου έπλασε τοπία στο μυαλό μου το συγκεκριμένο κομμάτι, και χωρίς δεύτερη σκέψη θα αγόραζα μια ολοκληρωμένη δουλειά σου! Χαίρομαι που αυτό το υπέροχο είδος της fingerstyle ακουστικής αρχίζει και ανθίζει!

Επίσης (ως και κλασσικός κιθαρίστας) μπορώ να πω ότι έχεις πολύ ωραία "κλασσική" τεχνική, τόσο στο δεξί όσο και στο αριστερό! Μπράβο! Το cd ASAP!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου