Προς το περιεχόμενο

bad times are over blues


karozas76

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χάλια δεν είναι επ' ουδενί.

Τα μπλέκεις καμιά φορά και δεν ξέρεις πως να βγείς αλλά υπάρχουν και καλές στιγμές.

Προσωπικά (εκτός κι αν το backing track είναι δικό σου) μάλλον στο αδιάφορο μου ψιλοπάει. Αλλά χάλια με τη καμία.

Απλώς άλλο ένα πεντατονικό σόλο πάνω σε ένα track.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(εκτός κι αν το backing track είναι δικό σου)

καταρχην ευχαριστω για το σχολιο φιλε μου.Το κομματι ειναι ολο απο εμενα στο reaper.Ποτε δεν χρησιμοποιω backing tracks.anyway σε ευχαριστω και παλι για το σχολιο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κομματι ειναι ολο απο εμενα στο reaper.

Τότε τα πράγματα αλλάζουν. Πολύ.  ;)

 

Θα επανέλθω αργότερα.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου άρεσε.

Το παίξιμο σου έχει σίγουρα blues attitude.

 

Τα υπόλοιπα όργανα επίσης  δένουν ωραία ρυθμικά μεταξύ τους.

Το μπάσο πως έχει γραφτεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιξιμο ειναι καλο και εχει μερικες πολυ ωραιες φρασεις.Ισως χρειαζοταν περισσοτερες

δυναμικες-πιστευω θα του εδινε πολυ.Βεβαια το chicago blues και ειδικα ενα instrumental

οπως αυτο ειναι ακομα δυσκολοτερο(οσο κι αν μερικοι νομιζουν το αντιθετο) να ακουστει ενδιαφερον.Θα μπορουσες ισως να χρησιμοποιησεις την αρχικη φραση του κομματιου σαν

βαση και να την επαναλαμβανεις σε καποια σημεια για να δωσεις την αισθηση της μελωδιας

και να μην ακουγεται ολο σαν αυτοσχεδιασμος οπως ορθα ειπε ο φιλτατος audiokostas.

Παντως πιστευω οτι το ξερεις το ειδος(φαινεται απο τις παυσεις σου) και μαλλον με λιγη

προσοχη στις λεπτομερειες θα ακουστει πολυ καλυτερο.Φιλε karozas76 αναμενουμε το επομενο.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ, παιδια , για τα εποικοδομητικα σχολια σας.Το μπασο οπως και οι κιθαρες εχουν γραφτει με τον fender mustang i μεσω usb τα υπολοιπα (τυμπανα,τρομπετες κλπ)ειναι διαφορα vst.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου