Προς το περιεχόμενο

Drums Παρτιτούρες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικα ποτε δεν μπηκα στην λογικη να βγαλω ενα κομματι ακριβως {με την τελευταια του νοτουλα}

Ποιο πολυ με ενδιαφερουν οι φορμες παρα οι λεπτομερειες.

Τις λεπτομερειες προσπαθω να τις φερω στα δικα μου μετρα και σταθμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμάν! ... πάρε ένα scanner να μας σώσεις! Δυστυχώς, είναι ο χρόνος τόσο περιορισμένος, που το transcription έχει καταντήσει, η απόλυτη πολυτέλεια.Θα σε ...  ευλογούμε! :)

 

ακριβως αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση scanning υπάρχουν και τα φωτοτυπάδικα, τα οποία σώζουν την όποια εργασία σου σε cd/usb stick/card memory σε όποια μορφή θές.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Korgius μεγιστε μας ξεμπροσθιασες παλι (εχουν πεσει οι πωλησειςμε την κριση ) Αστειευομαι αλλα και εγω εχω προβλημα στο pc δεν εχω προγραμμα (συντομως το εγκαθιστω και επανερχομαι με μ..ω τις παρτες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ που μοιραστηκες την παρτιτούρα, Vagelism. Είναι στην ουσία εύκολο κομμάτι, ενδιαφέρον και πολύ "έξυπνο". Όντως όλο επαναλήψεις είναι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σαι καλα φιλε December...

Aυτο λεω και εγω ..Ευκολο ειναι...απλα δεν ειναι το καθιερωμενο 4/4 ροκακι...που θα σε παει μονο του.

Θελει σκεψη στο πως θα το προσεγγισεις..και μετρημα...

Παιζει να εισαι και ο πρωτος {στις 70 φορες που κατεβηκε} που το επαιξε....γιατι εχει πεσει πολυ ησυχια για το εν λογω κομματι.

Συνεχισε ετσι..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σαι καλα φιλε December...

Aυτο λεω και εγω ..Ευκολο ειναι...απλα δεν ειναι το καθιερωμενο 4/4 ροκακι...που θα σε παει μονο του.

Θελει σκεψη στο πως θα το προσεγγισεις..και μετρημα...

Παιζει να εισαι και ο πρωτος {στις 70 φορες που κατεβηκε} που το επαιξε....γιατι εχει πεσει πολυ ησυχια για το εν λογω κομματι.

Συνεχισε ετσι..!!

Αποκλείεται Vagelism, διότι:

1) οι άλλοι 69 είναι μάλλον απλώς πολυάσχολοι ή λείπουν σε διακοπές και κάνουν αποχή απο το σετ

και

2) η παρτιτούρα είχε όλα όσα χρειάζεται κάποιος. Ηταν πλήρης και κατανοητή. Θέλει καλό μέτρημα και προσοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου