Προς το περιεχόμενο

Καμπινα 4x12 - Metal


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα είναι πως όταν τους λες να δοκιμασεις τον ενισχυτη τους με την κιθάρα σου σε κοιτάνε παράξενα..πόσο μάλλον αν τους πεις να βάλεις και τον ενισχυτη σου να ακούσεις τις 2 καμπίνες που θα έχουν :/ (παραπάνω αποκλείεται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι πως όταν τους λες να δοκιμασεις τον ενισχυτη τους με την κιθάρα σου σε κοιτάνε παράξενα..πόσο μάλλον αν τους πεις να βάλεις και τον ενισχυτη σου να ακούσεις τις 2 καμπίνες που θα έχουν :/ (παραπάνω αποκλείεται)

για τα μαγαζιά μιλάω πάντα..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε φιλε μου, το καταλαβαινω αυτο αλλα επειδη τα εχουμε πει πολλες φορες εδω μεσα

και το εχω συναντησει και εγω, θα πας ομορφα και ωραια και οποιος μαγαζατορας ειμαι οκ

θα σε αφησει θα δοκιμασεις σου κανει την παιρνεις δεν σου κανει ευχαριστω πολυ κτλ.

τελος παντων, εχω καμπινα με V 30, αν ημουν αθηνα ευχαριστως να τη δοκιμαζες ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ποιο μαγαζι ομως θα με αφησει να παω με τον ενισχυτη μου εκει και να δοκιμασω την καμπινα τους?

 

 

 

Για Fryette και Diezel θα πας Θεμιστοκλέους 54 Εξάρχεια , 3615540 . Μίλα με τον Ανδρέα . Έχει τύχει να είμαι μέσα στο κατάστημα και μπαίνει άνθρωπος με την κιθάρα του ζητώντας να ακούσει ενισχυτές και τον έβαλε σε 5 διαφορετικούς σε συνδυασμό με 3 διαφορετικές καμπίνες . Συνολικά η διαδικασία κράτησε 1.30 ώρα . Οπότε πιστεύω ότι δεν θα συναντήσεις πρόβλημα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την engl pro4x12 v30 εχω φιλε μου, engl se, mesa boogie triple rec.

ειχα και το savage 120 και καποια rack gear (530,570,840).

δεν εχω την τεραστια εμπειρια με μεγαφωνα αλλα προτιμησα την περπατημενη βασει τον ακουσματων μου. το μονο (-) θεωρω οτι ειναι πολυ δυνατη απο πολυ χαμηλα.

Αλλα πραγματικα καποια αλλη που ειχα επνιγε τον ηχο και βουηζε.

τα ξερασα ολα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ με βλέπω το Σάββατο να πηγαίνω κατα εκεί ! :p

 

Ntrouli..πόσο σε ζηλεύω να ξερες :p δεν έχω θέμα με την ένταση και τώρα δυνατά παίζω και με ακούνε 2 τετράγωνα πιο κάτω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου