Προς το περιεχόμενο

Pedalboard απ' τα χεράκια μου...(2)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραια ειναι,πετα ομως στα σκουπιδια ολους τους μετασχηματιστες & παρε ενα ONE SPOT... :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο gpiad ;)

Σε βολεύει όμως (και στο παίξιμο αλλά και στο κουβάλημα) έτσι που είναι απλωμένα τα πεταλάκια? Δε θα βοηθούσε περισσότερο αν, κάποια από αυτά βρισκόντουσαν πίσω από τα άλλα ?

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα τους δυο απο τους τεσσερις δεν τους πεταω με τιποτα ειναι morley σταθεροποιημενοι,τωρα αμα λυσω το θεμα του ''αρουραιου'' με το βυσμα το περιεργο θα κανω δουλεια ισως πρεπει να επισκευτω παλι τον jam για να μου φτιaξει το βυσματακι οπως και στο muff

 

κοιτα ακομα εξω με αυτη δεν εχω παιξει αν δω οτι κατι δεν με βολευει θα το ξανασχεδιασω,προς το παρον στον χωρο μου και ορθιος καλα παιζω,στο κουβαλημα ειναι παλουκι γιατι ειναι σχεδον 1,40m και δεν μπορω να την σηκωσω μονος μου. :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα τους δυο απο τους τεσσερις δεν τους πεταω με τιποτα ειναι morley σταθεροποιημενοι

 

Kαι το One Spot σταθεροποιημενο ειναι και ακομα πιο ισχυρο (& αθορυβο :wink: ) απλα απο πειρα σου λεω οτι τοσοι ματασχηματιστες μαζι ,μονο προβλημα θα σου δημιουργησουν :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα τους δυο απο τους τεσσερις δεν τους πεταω με τιποτα ειναι morley σταθεροποιημενοι

 

Kαι το One Spot σταθεροποιημενο ειναι και ακομα πιο ισχυρο (& αθορυβο :wink: ) απλα απο πειρα σου λεω οτι τοσοι ματασχηματιστες μαζι ' date='μονο προβλημα θα σου δημιουργησουν :wink:[/quote']

 

το ξερω,μαλλον θα το χτυπησω πιο συντομα απ'οτι υπολογιζα αντε με εψησες! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα τους δυο απο τους τεσσερις δεν τους πεταω με τιποτα ειναι morley σταθεροποιημενοι

 

Kαι το One Spot σταθεροποιημενο ειναι και ακομα πιο ισχυρο (& αθορυβο :wink: ) απλα απο πειρα σου λεω οτι τοσοι ματασχηματιστες μαζι ' date='μονο προβλημα θα σου δημιουργησουν :wink:[/quote']

 

το ξερω,μαλλον θα το χτυπησω πιο συντομα απ'οτι υπολογιζα αντε με εψησες! :)

 

Σκέψου ότι εγώ τροφοδοτώ με το 1-spot 11-12 πετάλια (εκ των οποίων τα 2 είναι Digital Delays!!!) χωρίς κανένα πρόβλημα ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέψου ότι εγώ τροφοδοτώ με το 1-spot 11-12 πετάλια (εκ των οποίων τα 2 είναι Digital Delays!!!) χωρίς κανένα πρόβλημα ;)

 

ακουω εναν βομβο οταν τροφοδοτω και το line 6 flanger με το onespot,

τελικα το τροφοδοτω ξεχωριστα απο ολα τ'αλλα με εναν Morley.οπως και πριν δηλαδη,δεν βοηθησε το onespot αλλα τσαμπα λεφτα δεν εδωσα σιγουρα. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρα αυτη της Line 6 δεν ειναι συμβατη με το One spot :wink:

 

οκ ρουφαει απο το Morley μονο του τωρα και ειναι οκ!δεν εχω προβλημα ουτε θορυβο! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου