Προς το περιεχόμενο

Λάκης Παπαδόπουλος


ohhai

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως ειναι ο Λευτερης ο Παπαδοπουλος στους στιχους?

Καπως ετσι και ο Λακης στη μουσικη...

Τεραστιος συνθετης...τα λογια ειναι περιτα...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει κάτι πολύ συγκεκριμένο....προσωπικά δεν με αγγίζει ούτε με συγκινεί....θεωρώ πως είναι λίγο υπερτιμημένος.....δεν σημαίνει κάτι αυτό βέβαια....απλά είναι η άποψη μου που μπορεί να είναι και λάθος....

Yamaha Motif XS6/Kurzweil PC3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ή 6 τραγούδια του, μου αρέσουν

επίσης και κάποια που έχει γράψει για άλλους

 

έχουμε μιλήσει, έχουμε πιει μπύρες, πολύ εντάξει άτομο,

σεμνός άνθρωπος, ήσυχος, λίγα λόγια

 

έτσι κι ο Γιοκαρίνης μια φορά που τον είδα

(παίζανε μαζί σε ένα live) απλός, ήσυχος,

ντροπαλός μπορώ να πω

κατεβήκανε μετά και τρώγαμε σουβλάκια

ο Λάκης μας κέρασε και μπύρες :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι είναι υποτιμημένος. Ο κόσμος στην Ελλάδα τείνει σε αυτή τη συμπεριφορά, εδώ κάνουν καριέρα κανονική άλλοι κ άλλοι θα μου πεις.

 

Για μένα είναι ακομπλεξάριστος ροκάς και συνθετάρα. Εκτός του ότι γράφει πολύ ωραία τραγούδια δεν επαναλαμβάνεται στις συνθέσεις του. Δηλαδή έχει γράψει 'τα ήσυχα βράδια' (που πολλοί έχετε σιχαθεί, όμως πρέπει να αναγνωρίσετε ότι είναι κομμάτι απ'τα λίγα), το 'πάρε πασά μου' και μια pure rockia την 'ανεμώνα του Σικάγου' και είναι 3 τελείως διαφορετικά είδη. Ακομπλεξάριστος είναι γιατί έχει δώσει 2 κομματάρες σε ονόματα όπως Χατζηγιάννη('Και θα χαθώ') και Δάντη('το παλιο του παλτό το χαρίζει σε αυτηνα')

 

Είναι και χαμηλών τόνων σαν άνθρωπος, δεν βγαίνει δλδ να πει εγώ έχω δώσει τόσα κομμάτια στους τάδε, όπως κάνουν κάποιοι κάποιοι. Το όνομα του δεν φαίνεται σχεδόν πουθενά.

 

Κρίμα που ο λαός δεν εκτιμά τους πραγματικά καλόυς, γιατί ο Λάκης με τα ψηλά ρεβέρ είναι απ' αυτούς που τιμάνε το είδος τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι και χαμηλών τόνων σαν άνθρωπος, δεν βγαίνει δλδ να πει εγώ έχω δώσει τόσα κομμάτια στους τάδε, όπως κάνουν κάποιοι κάποιοι. Το όνομα του δεν φαίνεται σχεδόν πουθενά.

 

Κρίμα που ο λαός δεν εκτιμά τους πραγματικά καλόυς, γιατί ο Λάκης με τα ψηλά ρεβέρ είναι απ' αυτούς που τιμάνε το είδος τους.

 

+10000

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι ο Λακης,και πολυ καλο παιδι.Δεν εχει ψωνιο  να "φανει" και ειναι παντα ευγενης και προσηνης.Εχει γραψει μερικα πολυ ωραια τραγουδια.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+10000000000

Για πολυ πιπερι ομως λεμε...πολυ..ενταξει ειπαμε

Γιατι πιπερι ρε παιδια?πειτε μου και εμενα που δεν ξερω απο μουσικη...σας φαινονται λιγα αυτα που γραφει ο λακης?

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου