Προς το περιεχόμενο

Λάκης Παπαδόπουλος


ohhai

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ (μιας και έχω lunch break) θα την πω την μπαρούφα μου.

Για κάποιο λόγο ο Παπαδόπουλος μου θυμίζει τον Costello.

Ψάρια (από φωνή) και οι δύο, με ενδιαφέρουσες συνθέσεις που έχουν αλλά και μοιράζουν και φαίνοντα απλοί άνθρωποι και καλοί χαρακτήρες οι οποίοι όμως προσωπικά δεν μου κάνουν καθόλου κλικ μουσικά.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ (μιας και έχω lunch break)...

...και μετά θέλουμε να πάει καλά η οικονομία...κάποιοι άνθρωποι είναι αδιόρθωτοι!!!! ;D :D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και μετά θέλουμε να πάει καλά η οικονομία...κάποιοι άνθρωποι είναι αδιόρθωτοι!!!! ;D :D

Που ακόμα και στο διάλλειμα είναι μπροστά από την οθόνη ή που τρώνε;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που ακόμα και στο διάλλειμα είναι μπροστά από την οθόνη ή που τρώνε;

Tρώνε βέβαια...δεν διαβάζεις τι γράφει ο Superfunk? ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι πιπερι ρε παιδια?πειτε μου και εμενα που δεν ξερω απο μουσικη...σας φαινονται λιγα αυτα που γραφει ο λακης?

 

Καθε αλλο παρα λιγα ειναι αυτα που γραφει ο Λακης...ειναι εξαιρετικα...απλα η συγκριση με τον Λευτερη δεν μπορει να γινει για πολλους και διαφορους λογους ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθε αλλο παρα λιγα ειναι αυτα που γραφει ο Λακης...ειναι εξαιρετικα...απλα η συγκριση με τον Λευτερη δεν μπορει να γινει για πολλους και διαφορους λογους ;)

Μα δεν εκανα συγκριση...ειπα,πως ειναι ο Λευτερης Παπαδοπουλος στους στιχους?ετσι ειναι και ο Λακης στη μουσικη...

Θελωντας να πω οτι τα μισα Ελληνικα κομματια εχουν στιχους Λευτερη Παπαδοπουλου και τα αλλα μισα μουσικη του Λακη...

 

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να προσθεσω οτι εκανε και απιστευτο χαβαλε επι σκηνης , θυμαμαι ηταν 1987 στο φεστιβαλ νεολαιας του ΚΚΕ εσωτερικου  στο ΣΕΦ οταν αναμεσα σε Σιδηροπουλο και Γερμανο κερδισε το κοινο...με  απιστευτα gags, οι μουσικοι του αλλαζαν συνεχως οργανα η μαλλον τα εκλεβαν ο ενας απο τον αλλο και κυνηγιοντουσαν και ταυτοχρονα επαιζαν ....σα να μη τρεχει τιποτα..ειχε τοτε τη πιο δεμενη μπαντα και πολυ καλο ηχο.

IF THE SHIT FITS    ,  WEAR IT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου