Προς το περιεχόμενο

κρίση και στις κιθαρες ή οχι ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίταξε, επειδή δεν ξέρω να σου απαντήσω για τις τιμές (δηλ. έχω να κοιτάξω για τιμές πάνω από ένα χρόνο) όσο περνά ο καιρός έχω λιγότερες κιθάρες, μάλλον λειτουργεί θεραπευτικά για το GAS τουλάχιστο ;)

 

Πάντως πρέπει να προσδιορίσεις, εννοείς στα μαγαζιά στην Ελλάδα; Τα e-shops; Και τα δυο;

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως γνωστον οι κιθαρες ειναι εισαγωμενο προϊον (κατα 99%) οποτε δεν υπαρχει και τροπος να πεσουν,τωρα αν μιλας για τα..καπελα που εβαζαν οι εγχωριοι εμποροι προφανως και εχουν σχεδον εξαφανιστει,τελος  αν μιλας για τις τιμες των vintage κιθαρων στο παγκοσμιο "χρηματιστηριο" απο το 2008 και μετα οντως εχουν πεσει περιπου 10%-15% (αλλα ειχαν παραφουσκωσει εδω που τα λεμε)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως πρέπει να προσδιορίσεις, εννοείς στα μαγαζιά στην Ελλάδα; Τα e-shops; Και τα δυο;

νομιζω οτι και τα δυο το ιδιο ειναι διοτι οταν αυξανονται οι τιμες στα ηλεκτρονικα καταστηματα ανεβαινουν και στα ελληνικα μαγαζια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως γνωστον οι κιθαρες ειναι εισαγωμενο προϊον (κατα 99%) οποτε δεν υπαρχει και τροπος να πεσουν,τωρα αν μιλας για τα..καπελα που εβαζαν οι εγχωριοι εμποροι προφανως και εχουν σχεδον εξαφανιστει,τελος  αν μιλας για τις τιμες των vintage κιθαρων στο παγκοσμιο "χρηματιστηριο" απο το 2008 και μετα οντως εχουν πεσει περιπου 10%-15% (αλλα ειχαν παραφουσκωσει εδω που τα λεμε)

σωστο συμφωνω απολυτος

γενικα αναφερομαι με καλυψες  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου