Προς το περιεχόμενο

Εάν ο Malmsteen ήταν μπουζουξής...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν ξέρω τι θα ήταν ο Malmsteen σαν μπουζουξής,προφανώς καλαμπόρτζης θα ήτανε αν είχε την ίδια τεχνική πάνω σ' ένα ακουστικό όργανο. ;D

Είναι ένας καλλιεργημένος μουσικός,με ατελείωτες ώρες μελέτης,με ταλέντο,με με με....σαν τον Μέολα ένα πράγμα.

Προσωπικά δεν μού κάνει κούκου,όπως δεν μού κάνει και ο Μέολα που όποτε θέλει να κάνει εντύπωση μάς φλομώνει στα πιτσικάτα και κατά προτίμηση τρίηχα.Έλεος :-\

 

Όταν πρωτοάκουσα το San Francisco-πιτσιρίκος τότε-αυτόν ξεχώρισα.Αργότερα κατάλαβα ότι αυτό συνέβη γιατί ήταν ο πιο κατανοητός...ο πιο καθώς πρέπει απ'τούς τρείς.ΟΙ άλλοι δυό παίζαν εξωφρενικά πράγματα για τη νοημοσύνη μου,πράγμα που ισχύει και σήμερα(γαμώτη μου).

 

Για τον Χιώτη...Ο Μανωλάκης δεν ήταν Ο δεξιοτέχνης.Ήταν μεγαλοφυής.Η σκέψη και η τρέλλα του ήταν αιώνες μπροστά από την εποχή του.Μην συγκρίνετε ανόμοια πράγματα.

moto perpetuo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...
Προσωπικά ακούω Ζαμπέτα και μου σηκώνεται η τρίχα και ακούω Χιώτη και με αφήνει παγερά αδιάφορο
φίλε αν σε αφήνει παγερά αδιάφορο ο χιώτης να το κοιτάξεις..  ;D

μπλουζάκι και άγιος ο θεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως για να μπορέσετε να κατανοήσετε το μεγάλο ταλέντο του Μαλσετιν να φορέσετε κανενα μαντηλάκι ?? ΕΕ μήπωςς??!

Είστε μουσικός, θέλετε να βλέπετε χέρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου