Προς το περιεχόμενο

Φιλαράκι cover


JOHNNYwXw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξαναγράψτο με σωστή ορθογραφία...γιατί θα πιάσουμε εσένα...και ξέρεις τι παλιόπαιδο είναι ο Νέστορας...

είμαι ανορθόγραφος με συγχωρείς και να προσπαθήσω πάλι θα κάνω ορθογραφικά.

Στα 10 σχόλια που έχεις κάνει τα 9 έχουν μέσα το Νέστορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

είμαι ανορθόγραφος με συγχωρείς και να προσπαθήσω πάλι θα κάνω ορθογραφικά.

Στα 10 σχόλια που έχεις κάνει τα 9 έχουν μέσα το Νέστορα.

Δεν το έλεγα σε σένα...εγώ έχω αναλάβει τον warwickplayer...δεν σας προλαβαίνω όλους ;D

 

Με τέτοια αντίδραση...το θέμα είναι για παιδική χαρά άρα ορθώς στα 10 σχόλια που έχω κάνει τα 9 έχουν μέσα το Νέστορα ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...εγώ έχω αναλάβει τον warwickplayer...

Ποπο....Φλασια...Καποια μερα θα σου φερω ενα μπασο και θα το φτιαξουμε custom με θεμα την ορθογραφια!!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απαραδεχτος πηγαινε στο οτι ο τροπος που τραγουδησε το φιλαρακι μου θυμιζε αυτο...

 

 

έχει τραγουδήσει η Βώσου Μ.Θεοδωράκη...; wtf????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Vegetarian:

Εγώ δεν συμμερίζομαι την παραπάνω άποψη και σε ευχαριστώ για την διευκρίνησή σου!

Παρόλα αυτά, καλό θα ήταν όπου έχεις διαφορετική άποψη από αυτήν που εκφράζεται, να την post-αρεις και όχι να την κρατάς για τον εαυτό σου (και να την ανακοινώνεις αργότερα με αυτόν τον τρόπο). Το να πεις εκ των υστέρων ότι "έχω ακούσει εδώ και έχω δει ..." δεν βοηθά στη συζήτηση. Ευτυχώς τα περισσότερα θέματα των clips είναι ανοικτά για κριτική και σε προτρέπω να κάνεις και εσύ ανοικτά την δική σου (και σε αυτούς που 'γλύφονται' αλλα και σε αυτούς που 'κράζονται').

Στις απόψεις του φίλου έχω συμβουλετεί να μήν απαντάω και να μην ασχολούμε άν και μόλις το έκανα απλά ήθελα να το πώ για να γνωρίζει οτι όσο και να με τσιγκλάει που λέμε και στο χωριό τόσο δε θα ασχολούμε μιας και δε νομίζω ότι έχει κάτι να πεί. Άστον να λέει τα δικά του τουλάχιστον εδω μέσα που που τον ακούνε και 2-3 άτομα γιατί μάλλον εκεί έξω δε του δίνουν και πολύ σημασία και λυπάμαι που το είπα αυτό.

όσο για αυτούς που κρίνοντε άδικα και αυτούς που κρίνοντε ευνοΐκά σε κάθε ευκαιρία απο δώ και στο εξής θα το σχολιάζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει τραγουδήσει η Βώσου Μ.Θεοδωράκη...; wtf????

Η Βοσσου οχι...Ο op ομως εχει τραγουδησει Βοσσου με υφος Θεοδωρακη ;D

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άστον να λέει τα δικά του τουλάχιστον εδω μέσα που που τον ακούνε και 2-3 άτομα γιατί μάλλον εκεί έξω δε του δίνουν και πολύ σημασία και λυπάμαι που το είπα αυτό.

Ακριβος εδω ειναι το θεμα...Οτι γραφω εδω μεσα ειμαι ετοιμος να το στηριξω και να το τεκμηριωσω εχοντας σπουδασει μουσικη και εχοντας δουλεψει σαν μουσικος....ετσι νομιζω αποκτω αποψη...το αν ο λογος μου περνα η οχι...αλλου παπα ευαγγελιο...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ μήπως?

Ειρωνία βλέπω Εδώ--->

Χειρότερα και από τις "ψαροκασέλες"?

Οι ψαροκασελες εχουν την δικη τους αποπψη... respect

Τότε...τι δουλειά έχεις εδώ? μπαι μπαι

Εδώ δεν γίνονται συναλλαγές...στις αγγελίες του smart γίνονται. Εδώ κυκλοφορούν παλιόπαιδα

και όλα αυτά στη πρώτη σελίδα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Βοσσου οχι...Ο op ομως εχει τραγουδησει Βοσσου με υφος Θεοδωρακη ;D

;D ;D ;D...πάντως δε θα μπορούσα να φανταστώ το αντίθετο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου