Προς το περιεχόμενο

Hardcase/Flightcase


Προτεινόμενες αναρτήσεις

electromatic g5129

new_electro_group.jpg

 

αυτή τη στιγμή δυστυχώς δεν προλαβαίνω να παραγγείλω κατι απο έξω, οπότε πρεπει να βρώ κατι εδώ, με οτι συμβιβασμούς περιλαμβάνει αυτό σε τιμή και ποιότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα ενα flightcase custom φτιαγμενο στην Ελλαδα θα σου κοστισει οσο και η κιθαρα,οποτε δε λεει.

 

η συμβουλη μου ειναι να παρεις την κιθαρα επ ωμου και να κατεβεις στο κεντρο και οτι βρεις στα μαγαζια,δε μπορει κατι θα υπάρχει και να μην ταιριαζει ακριβως με λιγο ρικοφον θα "ερθει",κοιτα για θηκες ΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ κιθαρων μονο σε τετοιες θα ταιριαξει

 

παρεμπιπτοντως η κιθαρουλα σου ΣΚΙΖΕΙ!!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο... αλλα δεν μπορει καποιος να παρει την κιθαρα μαζι του σαν χειραποσκευη? Εχω δει διαφορα ατομα με κιθαρες μετα το check-in.

okai LS85Q

Matamp 1224MkX, thd hotplate, HBE BigD, Soulbender and a useless guitarist

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να την πάρεις σαν χειραποσκευή.Εγώ τουλάχιστον το έχω κάνει πολλές φορές,αλλά ίσως να εναπόκειται και στην καλή θέληση των αεροσυνοδών.Βεβαια ένα χαμόγελο πάντα βοηθάει :wink:.

Όσες φορές πάντως πήρα κιθάρα μέσα στο αεροπλάνο δεν έιχα ιδιαίτερο πρόβλημα, απλά την δίνεις και την κρατάνε αυτοί μπροστά στην είσοδο εκεί που κάθονται οι αεροσυνοδοί γιατί οι κιθάρες δεν χωράνε στο ντουλάπι, τουλαχιστον η δικιά μου θήκη δεν χωρούσε ( την έχω μεγάλη :lol: :oops: :wink: μιλαω για κλασική κιθάρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και η κιθάρα ΠΟΤΕ στις αποσκευές όταν παίζει αεροπλάνο...

 

 

ΠΑΝΤΑ δίπλα. 8)

 

Όταν σε ένα ωραίο ταξιδάκι είδαν πως η κιθάρα ήταν κολλημένη πάνω μου, με άφησαν να την πάρω μέσα...

 

Και η θέση μου ήταν ΚΑΠΑΚΙ δίπλα στην έξοδο κινδύνου. :lol: οπότε είναι σίγουρο πως δεν παίζει πρόβημα. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου