Προς το περιεχόμενο

toto-hold the line..take


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια προσπαθεια στο hold the line κατω απο ενα backing track που ειναι ευγενικη χορηγια  :P ενος ..αγνωστου που το ανεβασε για free download!

θα μπορουσα να κανω πιο καλο take χωρις τα λαθακια γιαυτο ειναι λιγο χυμα η ολη φαση αλλα το ανεβασα για το χαβαλε..

suhr strat-->guitar rig 3!

toto_complete.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NICE!!!

Αρκετά καλό και μάλιστα με Guitar Rig που εγώ δεν έχω καταφέρει ποτέ να βγάλω αξιοπρεπή ήχο ;D

Τι μαγνήτες φοράει η Suhr?

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με Guitar Rig που εγώ δεν έχω καταφέρει ποτέ να βγάλω αξιοπρεπή ήχο ;D

 

για το παραπανω που λες..και εγω με την maudio firewire 410 που εχω ο ηχος ηταν τραγικος.

ΑΛΛΑ ειναι δραματικα καλυτερα τα αποτελεσματα απο την στιγμη που πηρα προενισχυση μικροφωνου την focusrite trackmaster pro και σαν DI χρησιμοποιω στην υποδοχη του μικροφωνου της focusrite,το hughes and kettner red box mk2!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το παραπανω που λες..και εγω με την maudio firewire 410 που εχω ο ηχος ηταν τραγικος.

ΑΛΛΑ ειναι δραματικα καλυτερα τα αποτελεσματα απο την στιγμη που πηρα προενισχυση μικροφωνου την focusrite trackmaster pro και σαν DI χρησιμοποιω στην υποδοχη του μικροφωνου της focusrite,το hughes and kettner red box mk2!

Δεν θέλω να βγαίνω εκτός θέματος αλλά, λες και εμένα να θέλει εξτρά προενίσχυση ή κάτι σε DI πέραν της κάρτας για να δουλέψει σωστά?

Πραγματικά εντυπωσιάστηκα όταν διάβασα ότι το έκανες με το GR3.

 

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου