Προς το περιεχόμενο

toto-hold the line..take


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευχαριστω πολυ παιδια!αν και το blues ειναι η αδυναμια μου και αυτο για το οποιο ..ζω,χρειαζονται και αυτα ωρες ωρες και ας μη τα κατεχω τοσο καλα...  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λες και εμένα να θέλει εξτρά προενίσχυση ή κάτι σε DI πέραν της κάρτας για να δουλέψει σωστά?

 

εννοειται!δεν θα εχει καμια μα καμια σχεση με αυτο που ακουγες μεχρι τωρα..ενα απλο di οπως το hughes and kettner red box που εχω..

 

και εννοειται συνδεση του red box με καλωδιο xlr κατευθειαν στην xlr προενισχυση μικροφωνου της καρτας ηχου.και μετα συνδεση της κιθαρας με jack στο line in του red box...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοειται!δεν θα εχει καμια μα καμια σχεση με αυτο που ακουγες μεχρι τωρα..ενα απλο di οπως το hughes and kettner red box που εχω..

 

και εννοειται συνδεση του red box με καλωδιο xlr κατευθειαν στην xlr προενισχυση μικροφωνου της καρτας ηχου.και μετα συνδεση της κιθαρας με jack στο line in του red box...

Red Box δεν έχω, αλλά έχω κάτι rackακια και άλλα DI. Θα τα δοκιμάσω όλα να δω πιο παίζει καλύτερα.

Σ'ευχαριστώ!

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ παιδια!αν και το blues ειναι η αδυναμια μου και αυτο για το οποιο ..ζω,χρειαζονται και αυτα ωρες ωρες και ας μη τα κατεχω τοσο καλα...  :P

 

Τους μπλουζιστες φιλε Τακη τους ακους οχι για τα λαθη που κανουν αλλα γι αυτα που παιζουν(αλλιως δε θα ακουγαμε Albert King λ.χ.)

Αρα ως μπλουζιστα σε ακουω μια χαρα.Με λιγο "κουρδισμα" ισως σε καποια σημεια του σολο

θα ηταν εξαιρετο.Δεν παυει να ειναι πολυ ωραιο.Και πραγματι ο ηχος θυμιζει Luke και ειναι

πολυ juicy για τα γουστα μου.Πιστευω το επομενο θα ειναι ακομα καλυτερο(αναμενουμε).

Μπραβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια!

η αληθεια ειναι οτι ανεβασα λιγο ..προχειροδουλεια αλλα υποχομαι κατι καλυτερο..

συμφωνω απολυτα γιαυτο που λες για τους bluesmen..και αφου ειπες τον albert king να σου πω εναν καλυτερο πανω σε αυτο το θεμα..buddy guy.. :P

αλλα ειναι οπως το ειπες ακριβως.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου