Προς το περιεχόμενο

Nestoras υπό κριτική - Ηassan I Sahba.


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νέος gvour...αυτή τη στιγμή ακούω το Fourplay4 και συγκεκριμένα το Someone To Love...άντε για να ξεστραβωθείς 8) :P

 

Τον ακουτε συμφορουμιτες?Τα ελεγα οτι προσπαθει να με καταστρεψει.Με αποκαλει στραβαδι.Παρακαλω τους υπευθυνους να επεμβουν(ετσι οπως καταντησαμε το θεμα θα το κανουν ετσι η αλλιως).

 

Εμένα πάλι μου μυρίζει Όμπρε και καταχείμωνο (μαζί με το 'Ghost Story' και το 'Evening Over Rooftops' ήταν από τα σήματα κατατεθέντα του μαγαζιού). Αλλά εσύ ήσουν μικρός τότε...

 

Με εντυπωσιάζει περισσότερο από οτιδήποτε στα περισσότερα κομμάτια των 4WD, είναι το πόσο πειστική είναι η φωνή(ες). Μεγάλο και σπάνιο ατού για μια διασκευομπάντα (το Miss You εξαιρείται, γιατί εκεί ο τραγουδιστής έδωσε το προσωπικό του στίγμα και το κομμάτι πήρε άλλη διάσταση!).

 

 

 

Αυτο ειναι το ωραιο!Ακους ενα τοσο κλασσικο κομματι παιγμενο τοσο καλα και

αρχιζουν να μυριζουν τα ομορφα που χεις περασει.Ωραια πραγματα.

Πυρακανθος(οι Περιστεριωτες τον ξερουν)1986.Τ ακουγαμε μετα το σχολειο(τοτε

ηταν και απογευματινο) με καφε.Μπυρες δε μας εδιναν(ημαστανε μικροι).

Οσο για τις φωνες φιλτατε Χαρη εχεις απολυτο δικιο.Μπαντες ακους καθημερινα

να παιζουν καλα αλλα μια τοσο καλη φωνη δινει πιστευω το κατι παραπανω σε

οποιαδηποτε μπαντα.

 

Παντως Νεστορα πιστευω οτι αξιζει να φτιαξετε καποια στιγμη το δικο σας υλικο.

Νομιζω θα αξιζει τον κοπο(ξερω ποσο δυσκολο ειναι καμμια φορα αυτο για μια

μπαντα).

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραίο κομμάτι αν και ανήκει στη blacklist των παλαιών χιτ :P

Εμένα η φωνή δε μου άρεσε τόσο γιατί ακούγεται ο τραγουδιστής λες και μετά θα πάει να δείρει κανέναν στο γήπεδο από τα νεύρα (Μάνος ή Νέστωρ; ). Επίσης η εισαγωγή γενικά υπερφορτωμένη με τα ντραμς και ειδικά στο σημείο που υπάρχει ένα κόψιμο για να μπει το θέμα που το συνοδεύει με ride? δεν μπορώ να πω πως μου άρεσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι οι μαγνήτες της lead θέλουν επιμελές τρίψιμο με στουπέτσι 2 ή και 3 φορές (αν υπάρχει ανάγκη) στη χάση/χάσεις  του φεγγαριού.

Έτσι και μόνον έτσι θα αποκτηθεί η κατάλληλη χροιά αλλά και εμφάνιση που απαιτείται για το κομμάτι αυτό. :P

Κατά τα άλλα να δουλέψετε δικό σας υλικό.

Καλά τα cover-τα κάνετε πάρα πολύ καλά-αλλά επειδή σας έχω γνωρίσει και προσωπικά τολμώ να εκφράσω την παραπάνω παράκληση και θαρρώ πως δεν είμαι ο μόνος (για το υλικό πιο πολύ και λιγότερο για το στουπέτσι  :-*).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ερασιτέχνες... 8) :-*

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Oντως πρεπει να εκσυγχρονιστουμε.

Πανω που ειπα να βαλουμε τον gvour,που χτυπαει το κατεστημενο,για προεδρο,αυτος εχει τα μυαλα του στη θαλασσα..Δε γινεται ετσι δουλεια. 8)

 

Σοβαρα τωρα,νομιζω οτι θα επρεπε(κι ας θεωρειται δεδομενο)να δωσουμε θερμα συγχαρητηρια και στα υπολοιπα μελη των 4WD που συμβαλουν ο καθενας με τον τροπο του σ αυτες τις εξαισιες εκτελεσεις που ακουμε.

Μπραβο ρε παιδια!

Παντα τετοια!

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...η φωνή... (Μάνος ή Νέστωρ; ).

Έυη άλλα τέτοια επιτυχημένα έχεις. :D

(το Miss You εξαιρείται, γιατί εκεί ο τραγουδιστής έδωσε το προσωπικό του στίγμα και το κομμάτι πήρε άλλη διάσταση!).

Άνθρωπος της κλίκας. ;)

 

 

 

 

 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο Σταυρε.Ολη η μπαντα κοβει και δεν το λεω ετσι για να το πω.

Ειναι οτι ακριβως ακουω(για τα δικα μου γουστα βεβαια).

Διαφωνει κανεις με τον προεδρος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεστορα αυτο που κανεις δεν ειναι δικαιο...σου την ειπαν οτι ασκεις σκληρη κριτικη και πας και ανεβαζεις οτι καλυτερο εχεις ανεβασει μεχρι σημερα... ;Dντροπη σου ;DΠερα απο την πλακα ισως ειναι οτι καλυτερο εχω ακουσει στο νοιζ μεχρι σημερα .Μπραβο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μιλάμε ,όταν λέει χασίσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ο καλλιτέχνης το αισθάνεται  ;D

Είναι είδος μουσικής που δεν με συγκινούσε ούτε στα νιάτα μου ,αλλά η εκτέλεση είναι άψογη από όλους ,όπως και η παραγωγή .

Θα ήταν ενδιαφέρον ,μια και ακούστηκε και από κάποιον άλλο να δοκιμάζατε κάτι δικό σας και σαν ιδέα μου ήρθε η εισαγωγή του κομματιού ,για τη δημιουργία ενός νέου δικού σας  8)

Τώρα θα μου πεις διασκευομπάντα είστε ,αλλά να ,μια και είστε μπάντα που μαμάει και δέρνει κάντε και κάτι να μας ξαφνιάσετε  ;)

Δε μου βγήκε η αρμόζουσα σκληράδα ,στο σοροπιαστό το πήγα γμτ  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου