Προς το περιεχόμενο

Voices of Passion & Eastwood


marathon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάθε φορά που έχουμε διακοπές, πάω στο φίλο μου τον gadgetΤάκη και πέρνω το I-Lock του για το Voices of Passion. Αυτή τη φορά είπα να κάνω και ένα δείγμα για τον Παράγκα που έψαχνε για Resonator κιθάρα.

Η κιθάρα που ακούγεται είναι η Eastwood Delta 6 Resonator, καρφί στη κάρτα ήχου χωρίς καμμία προενίσχυση, Περνάει μέσα από το Guitar Rig μόνο και μόνο για να βάλω reverb και το Echoman χωρίς καμμία προσομείωση ενισχυτών...τα υπόλοιπα σαχλόφωνο ;)

 

Το κομμάτι πάει στη κατηγορία Soundtracks...(μάλλον)

Voices2_1.mp3

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ευχαριστώ για τη προσπάθεια ,αλλά μάλλον θα χρειαστεί να σε επισκεφθώ κατά Σεπτέμβρη μεριά.

Συριανά λεκούμια και παστελάκια Κέας για χορηγία και ουχί μίζα να την ακούσω ζωντανά  :)

Θα σου έφερνα και τπτ από κει που θα πάω διακοπές ,αλλά πως να στο κουβαλήσω ?Βλέπεις κάτι έλατα φυτρώνουν ,κάτι αδέσποτες αρκούδες και αγριογούρουνα κυκλοφορούν και δε νομίζω να θέλουν να μετοικίσουν κιόλας  στο Μαραθώνα  ;D

Οπότε θα σε ενοχλήσω από Σεπτέμβρη ,αν έχει μείνει μισθός γιατί ήδη μετράω μείον 100 λόγο φορολογίας και από Αύγουστο θα έχουμε και άλλες μειώσεις .................μήπως να φέρω κανά έλατο να φτιάχναμε μία? ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ECM style με ποικίλες επηρροές.

Μου αρέσει πάρα πολύ!

Ralph Towner και Abercrombie (κι ένα Metheny touch) αλλά με το δικό σου ύφος.

Βλέπε Sargasso sea (χωρίς τις φωνές).

Στα ασανσέρ που μπαίνω δεν ακούω τέτοια. Γιατί?? ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου