Προς το περιεχόμενο

Voices of Passion & Eastwood


marathon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

...εσύ, έχεις!!! ;) ;D

 

Το θέμα είναι οτι εγώ δεν έχω

 

εδιτ: Και δε νομίζω ο νεστορας να ειναι διατεθειμένος να μοιραστούμε τη δική του ξανθιά

 

;D ;D ;D ;D ;D

Φτιάχνω και εγώ cafe Kopi Luwak!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα!

Πρωι πρωι με καθυστερηση τριων μηνων, αλλα πολυ ατμοσφαιρα!!

Μπραβο, το κομματι σου δεν κατηγοριοποιειται ευκολα και αυτο ειναι καλο, γιατι οταν δεν κοιτας το δακτυλο που δειχνει το δασος αλλα κοιτας το ιδιο το δασος σαν συνολο τοτε το κομματι αυτο ειναι μουσικη δημιουργια..

Εχω καποιες ενστασεις για τη resonator , πιστευω ενα ουτι θα του πηγαινε καλυτερα αλλα στο συνολο ειναι αρτιοτατο.

Καλη συνεχεια.

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κομματι σου δεν κατηγοριοποιειται ευκολα και αυτο ειναι καλο, γιατι οταν δεν κοιτας το δακτυλο που δειχνει το δασος αλλα κοιτας το ιδιο το δασος σαν συνολο τοτε το κομματι αυτο ειναι μουσικη δημιουργια..

Thanks, για μετά από 3 μήνες. ;D

Ακριβώς τα ίδια (με πιο απλά λόγια), έλεγα στο φίλο μου το Νέστορα. Επειδή το κύριο όργανό μου (και μοναδικό...για τα άλλα ναναι καλά η midi τεχνολογία... ;)), είναι η κιθάρα, το σημαντικό είναι όταν αποφασίζεις να γράψεις μουσική να νοιώθεις σαν μουσικός και όχι σαν κιθαρίστας.

Τώρα για τη reso...με έβαλες σε ιδέες...να βάλω όντως ούτι και να το στείλω στα ethnic?...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Βρε Σεβάσμιε τώρα σε πήρα χαμπάρι... Μα πας και εσύ και ανεβάζεις κομμάτια... Αυγουστιάτικα  ;D Αφού ξέρεις εμείς οι... «καπιταλι(η)στές»  ;D ;D ;D κάνουμε διακοπές...

 

Ωραίο το σαχλόφωνο και φυσικά το κομμάτι, στο γνωστό lounge στιλ που μόνο ένα αισθαντικό αγόρι σαν εσένα κατέχει  ;) 

 

Βρε συ, μου άρεσε η ιδέα του nasokosm με το ούτι... Αφού εσύ δεν μασάς να πειραματιστείς, δεν κάνεις μια πιο ethnic version αναφορικά με το lead όργανο;

 

ΥΓ: Άξιος... άξιος...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού εσύ δεν μασάς να πειραματιστείς, δεν κάνεις μια πιο ethnic version αναφορικά με το lead όργανο;

Να το κάνω...εσύ θα μου γράψεις ένα πραγματικό μπάσο με το καινούργιο...το μωβ? ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Να το κάνω...εσύ θα μου γράψεις ένα πραγματικό μπάσο με το καινούργιο...το μωβ? ;)

 

Φίλος είσαι right on time... Είναι απέναντι μου έτοιμο  ;) Ένα adjustment στο wiring θέλει και ετοίμασε τα κάρβουνα  ;D ;D ;D τα κοψίδια και γράφουμε  ;)  

 

ΥΓ: Να φωνάξουμε και τον Yameth που μου έλεγε πότε θα κανονίσουμε να πάμε από του αγοριού και σε μνημόνευε;  

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: Να φωνάξουμε και τον Yameth που μου έλεγε πότε θα κανονίσουμε να πάμε από του αγοριού και σε μνημόνευε; 

pm φίλος ;) ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου