Προς το περιεχόμενο

27 string guitar


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι σαν να ρωτάς αν π.χ. μια κιθάρα Gibson θέλει μόνο Gibson μαγνήτες (που μπορεί εσένα να μην σου αρέσουν) για να παίξει! :D΄

Το όλο ζήτημα είναι πώς "ακούει" κανείς και είναι καθαρά προσωπικό και υποκειμενικό.

Εγώ προχθές που έπαιζα με Jack Daniels, όταν το γύρισα σε Absolut "την άκουσα άγρια". ;D

Αλλά μετά, με το Gordon's βρήκα το παραπάνω bite που έλειπε! ;)

 

Τα ονόματα των "μαγνητών" που χρησιμοποίησα είναι εικονικά και κάθε σχέση με πραγματικά είναι συμπτωματική (για να μην θεωρηθεί διαφήμιση). :P

 

Αν τώρα εσύ θέλεις πέρδικα, σκυλάκια, αλογάκι, είναι δικό σου θέμα. Περιμένω reviews από την πέρδικα. ;D

 

εμμμμ το καταλαβες οτι ειναι αστειο ετσι ?? γιατι δεν σε κοβω.............. ;) ;)μαλλον εισαι απο προχθες...........κρατας ακομα

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εμμμμ το καταλαβες οτι ειναι αστειο ετσι ??

Εννοείται! Απλά το συνέχισα. ;)

 

μαλλον εισαι απο προχθες...........κρατας ακομα

Έχει και φοβερό sustain! Κρατάει μέρες. ;D

 

Αλλά όντως κρίμα το πουλί βρε messalion. Τι σου έκανε?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά όντως κρίμα το πουλί βρε messalion. Τι σου έκανε?

οταν ημουν μικρος εβγαζα την σφεντονα μου - σημμαδευα αεροπλανα (εγω οχι ο παπακωνστανινου) και δεν πετυχα κανενα - και απο τοτε πινω Famous Grouse (τι λεω παλι θεε μου - σταματηστε με ρεεεεεεεε )

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν ημουν μικρος εβγαζα την σφεντονα μου - σημμαδευα αεροπλανα (εγω οχι ο παπακωνστανινου) και δεν πετυχα κανενα - και απο τοτε πινω Famous Grouse (τι λεω παλι θεε μου - σταματηστε με ρεεεεεεεε )

Βρε μήπως τελικά έπαιξες με το Jack Daniels (ή με την "πέρδικα") και αυτό είναι το review (πλάκα κάνω, μην το πάρεις πάλι σοβαρά)? ;D

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε μήπως τελικά έπαιξες με το Jack Daniels (ή με την "πέρδικα") και αυτό είναι το review (πλάκα κάνω, μην το πάρεις πάλι σοβαρά)? ;D

 

ποτε δεν παιρνω σοβαρα users με λιγοτερα απο 50 ποστς ;D ;D ;D

 

 

θα δεις σε λιγο καιρο μικρε - και εσυ και ολοκληρο το νοιζ - ετοιμαζω κατασταση με καινουργια εφευρεση οργανου  ;) ;) ;) - απλα πρεπει να μαθω να το παιζω κιολας :P :P

 

ontopic

 

αληθεια - που τις κατασκευαζουν τετοιου ειδους κιθαρες ?? χωρα αν ξερετε (εκτος απο πορτογαλια)(εκει ξερω)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου