Προς το περιεχόμενο

Αν ειχατε ολα τα λεφτα που θα θελατε!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 84
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγω θα επαιρνα στρατο και μυστικες υπηρεσιες και θα εγκαθιδρουσα(καλα το εγραψα?) μια παγκοσμια σοσιαλιστικη προσωποκεντρικη δικτατορια.

Μετα θα επαιρνα ενα καινουργιο ηλεκτρικο σιδερο στη μαμα μου και για μενα το καινουργιο cd κουρκουλη πειρατικο απο μελος της νιγηριανης μαφιας

 

δεν υπάρχεις φίλε, είσαι θεος....

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα επαιρνα στρατο και μυστικες υπηρεσιες και θα εγκαθιδρουσα(καλα το εγραψα?) μια παγκοσμια σοσιαλιστικη προσωποκεντρικη δικτατορια.

Μετα θα επαιρνα ενα καινουργιο ηλεκτρικο σιδερο στη μαμα μου και για μενα το καινουργιο cd κουρκουλη πειρατικο απο μελος της νιγηριανης μαφιας

 

δεν υπάρχεις φίλε' date=' είσαι θεος....[/quote']

 

Καλα μιλαμε δεν ειχα προσεξει τι ειχες πει ρε ακι αλλα εγραψες ιστορια!!!!!!!!!!!!!!! :wink: 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και σε ολα αφτα προσθεσεις πως θελεις να καταστρεψεις τον πλανητη γη και να την κανεις για τον αρη μαζι με 1000πιπινια με το δικο σου διαστιμικο λεοφοριο το Αντουανιξ ε τοτε θα σε κανω εικονισμα συνφωνεις arpeggios :?: 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά, χωρίς να θέλω να κάνω τον ποιητή της παρέας, θα αγόραζα όλον τον ελεύθερο χρόνο που λείπει σ'εμένα και τους οικείους μου.

 

Στον δικό μου ελεύθερο χρόνο θα κοπάναγα το φτηνό, καλό μου σετάκι Rockstar Custom EFX και τα φτηνιάρικα τσίκι-τσίκι πιατινάκια της Stagg.

 

Δε χρειάζονται πολλά για την ψυχή μας.

 

Χωρίς καμιά δόση μελαγχολίας,

 

Κώστας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά, χωρίς να θέλω να κάνω τον ποιητή της παρέας, θα αγόραζα όλον τον ελεύθερο χρόνο που λείπει σ'εμένα και τους οικείους μου.

 

Στον δικό μου ελεύθερο χρόνο θα κοπάναγα το φτηνό, καλό μου σετάκι Rockstar Custom EFX και τα φτηνιάρικα τσίκι-τσίκι πιατινάκια της Stagg.

 

Δε χρειάζονται πολλά για την ψυχή μας.

 

Χωρίς καμιά δόση μελαγχολίας

 

Συμφωνώ απόλυτα....Αλλά αυτό είναι κάτι εφικτό μες στις άκρες ενώ τώρα λέμε για πράγματα φανταστικα..... :D

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν είχα όλα τα λεφτά που ήθελα θα τα έκανα διπλάσια! :lol:

 

Θα αγόραζα το ebay μαζί με όλες τις vintage κιθάρες που πουλιούνται μέσα

 

Θα αγόραζα το Τhomann

 

Tην Rockinger

 

Την IKEA

 

Ένα δάσος με κουρδισμένα δέντρα

 

Kαι φυσικά με τα μέσα και τα φράγκα που θα είχα θα άνοιγα το πρώτο και μοναδικό Coffee Shop στην Ελλάδα :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου