Προς το περιεχόμενο

Movin on


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

άμα είναι έτσι ίσως προτιμήσω κάτι τέτοιο

http://www.thomann.de/gr/fender_squier_john5_signature_tele.htm

 

Χαχαχα  ;D

 

Με δουλεύεις έτσι?  :P

 

Πάρε πρε άνθρωπε μια fender με μονούς μαγνήτες....να βάζεις τον neck ή τις μεσαίες θέσεις να γουστάρ'ς....Εγώ επειδή σε έχω κόψει για γκαζοφονιά, είδες, σου πόσταρα κιθάρα με humbucker στο bridge...Για να μην πέσεις απότομα στα βαθειά  ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χαχαχα  ;D

 

Με δουλεύεις έτσι?  :P

 

Πάρε πρε άνθρωπε μια fender με μονούς μαγνήτες....να βάζεις τον neck ή τις μεσαίες θέσεις να γουστάρ'ς....Εγώ επειδή σε έχω κόψει για γκαζοφονιά, είδες, σου πόσταρα κιθάρα με humbucker στο bridge...Για να μην πέσεις απότομα στα βαθειά  ;D ;D

 

 

γιατρέ μου φοβάμαι ότι οι μονοί δεν θα έχουν αρκετό γκάζι, έχω πρόβλημα  ??? ??? ;D ;D ;D

αυτό το πρε,με σκότωσε  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το άτιμο το 24,75 scale δεν με βολεύει, έχω και κάτι χοντροδακτυλάρες  ;D ;D ;D

 

Το μονο καλο που εχω ειναι....οτι κιθαρα και να πιασω στα χερια μου σε μια ημερα την εχω συνηθησει :D...δεν ειχα ποτε προβλημα σε αυτο...δεν πα να ειναι ντουβαρι ;D ;D ;D...αρκει να παιζει καλα ;)....οποτε τωρα ψαχνομαι για κατι αλλο...ειναι και θεμα ψυχολογιας ξερεις το ολο πραγμα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάλι δουλειές θα ανοίξουμε και έχουμε και έξοδα, ανοίγουν τα σχολεία σε λίγο, καινούργιες τσάντες, κασετίνες, τετράδια, ρούχα,  άστα να πάνε  :-[ :-[ :-[

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατρέ μου φοβάμαι ότι οι μονοί δεν θα έχουν αρκετό γκάζι, έχω πρόβλημα  ???

 

Aν δεν παίζεις...

 

 

μια χαρά γκάζι έχουν...εξάλλου για τα καθαρά λέμε εμείς  ;)

 

Τέσπα, chat το κάναμε εδώ μέσα και θα μας φωνάζουν οι moderators, εγώ αποχωρώ, οι υπόλοιποι ακούστε-κριτικάρετε το τελευταίο satch κομμάτι που ποστάρει ο Hyperpanos, γιατί μετά θα παίζει με 7ender  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κομματι ειναι ωραια παιγμενο.Μια μικρη παρατηρηση μονο(να γινω λιγο γκρινιαρης).

Ισως χρειαζεται λιγο πιο πολυ δουλεια στα πιο ελευθερα μερη(αυτα που θελουν δηλ

και το δικο σου παιξιμο)περα απ τα ριφφς που εχει το κομματι.Ετσι η αλλιως ειναι

ωραιο. 

 

 

πάλι δουλειές θα ανοίξουμε και έχουμε και έξοδα, ανοίγουν τα σχολεία σε λίγο, καινούργιες τσάντες, κασετίνες, τετράδια, ρούχα,  άστα να πάνε  :-[ :-[ :-[

Αμαν το χα ξεχασει!

 

Τέσπα, chat το κάναμε εδώ μέσα και θα μας φωνάζουν οι moderators, εγώ αποχωρώ, οι υπόλοιποι ακούστε-κριτικάρετε το τελευταίο satch κομμάτι που ποστάρει ο Hyperpanos, γιατί μετά θα παίζει με 7ender  ;D ;D

Δεν ειναι κακο το chat αρκει να μην εχει ο ΟP προβλημα να προσφερεται το θεμα και να μην ξεπερναμε καποια ορια.

Η σοβαροφανεια βλαπτει ;D ;D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κομματι ειναι ωραια παιγμενο.Μια μικρη παρατηρηση μονο(να γινω λιγο γκρινιαρης).

Ισως χρειαζεται λιγο πιο πολυ δουλεια στα πιο ελευθερα μερη(αυτα που θελουν δηλ

και το δικο σου παιξιμο)περα απ τα ριφφς που εχει το κομματι.Ετσι η αλλιως ειναι

ωραιο. 

 

Αμαν το χα ξεχασει!

Δεν ειναι κακο το chat αρκει να μην εχει ο ΟP προβλημα να προσφερεται το θεμα και να μην ξεπερναμε καποια ορια.

Η σοβαροφανεια βλαπτει ;D ;D

 

 

 

Πάντα χρειάζεται - χρειάζομαι βελτίωση  ;) ;) ;), έχω είναι η αλήθεια ένα θέμα στα ελεύθερα κομμάτια των τραγουδιών  ;), επειδή δεν διαβάζω αυτά που παίζω, πολλές φορές άλλα σκέφτομαι, άλλα παίζω . Δεν τα βγάζω βέβαια και νότα νότα και γιατί δεν μπορώ να τα αποδώσω και γιατί από το αυτί (το δεξί, το καλό  ;D ;D ;D) τα βγάζω.

Βεβαίως και είναι ωραίο το χαλαρό chat και είμαι της ίδιας άποψης ότι πρέπει να είμαστε σοβαροί και όχι σοβαροφανείς  ;) ;) ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως χρειαζεται λιγο πιο πολυ δουλεια στα πιο ελευθερα μερη(αυτα που θελουν δηλ

και το δικο σου παιξιμο)περα απ τα ριφφς που εχει το κομματι.

Συμφωνώ απολύτως. That 's the point! ;) ;)

 

πολλές φορές άλλα σκέφτομαι, άλλα παίζω .

That 's not the point. Το θέμα είναι τι "ακούς" όχι μόνο τι σκέφτεσαι.

 

Δεν τα βγάζω βέβαια και νότα νότα

Κάποιες φορές that 's not the point! Το θέμα είναι πώς ΕΣΥ ΤΑ ΑΚΟΥΣ!!

 

γιατί από το αυτί (το δεξί, το καλό  ;D ;D ;D) τα βγάζω.

Σ΄αυτή την διαδικασία άφησε αυτό που ακούς από το δεξί αυτί να περάσει στο αριστερό (χαλαρά), άφησε το να το επεξεργαστεί ο εγκέφαλός σου, η "ψυχή" σου (δώσε του χρόνο) και βγάλε ΟΤΙ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ!! ;)

Δεν με νοιάζει (μόνο για μένα μιλάω) να είναι ίδιο το κομμάτι με το πρωτότυπο. Με νοιάζει κάπου εκεί μέσα να υπάρχει ο Πάνος και να τον "αφήσεις να ακουστεί"!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου