Προς το περιεχόμενο

Πολυεφφε


kosta$

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ειναι και τοσο τρομακτικο αλλα μου τι σπαει σε θεμα πρακτικοτητας.Αλλο ενα πεταλι να συνδεσεις αλλο ενα καλωδιο.....(ενσωματομεν0) δεν το λεω για την τιμη του καλωδιου αλλα για το μπλεξιμο με καλωδια

 

Βρε άνθρωπε... αν έχεις τόση ανάγκη από pedal, περίμενε το G6/7/9, δεν ξέρω πως θα το πούνε, που θα κυκλοφορήσει σίγουρα στο εγγύς μέλλον.

 

Το συγκεκριμένο λόγω προδιαγραφών ΕΠΡΕΠΕ να είναι έτσι. Όπως πρώτα κυκλοφορεί το κανονικό hatchback αυτοκίνητο και μετά το station wagon.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι και τοσο τρομακτικο αλλα μου τι σπαει σε θεμα πρακτικοτητας.Αλλο ενα πεταλι να συνδεσεις αλλο ενα καλωδιο.....(ενσωματομεν0) δεν το λεω για την τιμη του καλωδιου αλλα για το μπλεξιμο με καλωδια

 

Αν έπαιζες με πεταλάκια θα καταλάβαινες ότι το να πας σε λαιβ και το μόνο που θα έχεις να συνδέσεις είναι ένα καλώδιο ενός expression σε ένα πολυεφε είναι ΠΟΛΥ πρακτικό  ;D ;D ;D ;D

 

Επίσης , το G3 φαίνεται υπερβολικά ενδιαφέρον (δεν είχα ιδεά πως υπάρχει  :P ) και είναι σαν να περιέγραφες αυτό που ήθελες  :)  ;).

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου