Προς το περιεχόμενο

Drummers for Jesus..


vagelism

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aπο σημερα (τωρα δηλαδη ) ψαχνω να βρω το Βαγγελη να του τα χωσω δια ζωσης ΔΙΟΤΙ ειναι ''αιμοσταγης'' ΣΑΔΙΣΤΗΣ (ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΜΑΖΟΧΑ ) καθεται και μας βαζει αυτα τα βιντεο  και το αποτελεσμα ειναι : Αλλου του εφυγαν τα σαγωνια (γναθοχειρουργος αμεσα) αλλου τα τσισα (ουρολογος τωρα ...μιλαμε για μενα ) αλλλου του εφυγαν  τα ματια ,τα σ . . .α κλπ.

Αμαν ρε Βαγγελη θα μας κανεις να ξυπνησουμε και να δουμε τη γυμνια μας ΕΛΕΟΣ .

Γι'αυτο ομως σε αγαπαμε και σε ανακηρυξαμε και ΠΡΟΕΔΡΟ .Ωραιο το βιντεο και ο/η παιχτης απο το διαστημα .Ωρα να αποσυρθω στον πυργο μου με τις αναμνησεις μου και τα οργανα μου .

Ωρα να αφησουμε τοπο στα πυραυλοκινητα νιατα (γι'αυτο πουλαω και το SUPER SET  μου να το παρει καποιος που εχει πολλα ''γκαζια '' και μελλον μουσικο μπροστα του ).

Εγω βολευομαι και με ενα μικροτερο classic set .

.

Παρα πολυ νωρις σκεφτεστε την αποσυρση!! Εχετε πολλα να διδαξετε στα ανερχομενα νιατα....ο πυργος ειναι εκει και μπορει να περιμενει. Σας ανακηρυττω ΕΠΙΤΙΜΟ προεδρο και θα σας λεω Επιτιμε. Τα σεβη μου.

Επισης κατα την ταπεινη μου γνωμη, η υπερβολικη ταχυτητα ΔΕΝ κανει τον σωστο ντραμμερ. Αν εχεις ταχυτητες προφανως καπου θα τις χρειαστεις.

Αφηστε τα πυραυλοκινητα , να τρεχουν στο διαστημα.

Καντε ενα σεμιναριο με τον Προεδρο και με τους αλλους Δασκαλους. Οργανωστε το  εσεις.

Μοιραστειτε τις εμπειριες. Με ευχαριστηση θα ακουγα και τις ιστοριες απο την ντραμμιστικη σας ζωη. 

Faster and faster and faster and faster+furious.....o Μπολτ ετρεξε το 200αρι σε 19.40 δευτερολεπτα ... αυτος ο ανταγωνισμος για την ταχυτητα..... με ρωτησε ενας χεβιμεταλας τι ταχυτητες εχω, του απαντησα οτι εχω αυτοματο. Ναι, μιλαμε άλλη γλωσσα!

 

+1

 

και επισης το θεμα της "μουσικης προσωπικότητας" του καθε κιθαριστα ή ντραμμερ ή μπουζουκτσή ειναι θεμα...προσοπικότητας...

 

Καπως σαν την μαγειρικη...

η συνταγη ειναι ιδια, τα υλικα ειναι τα ιδια .....αλλα το αποτελεσμα...χμμ :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Προσωπικα δεν μου επεσε καμμια γναθος  , χωρις αυτο να σημαινει οτι ο μικρος δεν ειναι

πολυ καλος  , αλλα  σε συνδιασμο με το αδιαφορο  ...live  baking track  ειδικα κομμενο και ραμενο  για να υποστηριξει ακριβως την τεχνικη του ντραμερ  τα συναισθηματα που μου δημιουργηθηκαν  ειναι

α) μπραβο , καλα το πας

β) κοψε κανα πιατο ρε μεγαλε , τα αυτακια μας

 

μετα το ξεχασα

 

Τα σεβη μου στον ΄βραχο΄ και  αλαθανστο περκασιονιστα  που κατα την ταπεινη μου αποψη σηκωνει το μεγαλυτερο βαρος  των κρουστων του ΄κομματιου΄

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΙΚΟΤΑΤΟΣ ο φιλος dkall.

O ΔΕ ΣΥΜΠΑΘΕΣΤΑΤΟΣ  DECEMBER  παντα με ωραιες ατακες (ο πυργος εδω ειναι ..κατ'ευημησμο )

Πραγματι πουλαω το σετ μου δεν κανω πλακα αν καποιος απο τα παιδια του φορουμ ενδιαφερεται να στειλει pm να το δει & ακουσει .Φιλε december και βεβαια η ταχυτητα δεν λεει τιποτα ( ο μικρος που ειδαμε ειναι γρηγορος αλλα οχι οσο αλλοι και αυτο ειναι καλο .Πολλες φορες θα εχεις καταλαβει απο τη μελετη οτι η ασκηση βγαινει πιο δυσκολα σε αργη ταχυτητα απ'οτι σε γρηγορη .Αν εχεις δοκιμασει να ανεβασεις ταχυτητα φθανοντας στο οριο σου (ψηλα )μετα πρεπει να την παιξεις (την ασκηση ) χαμηλονωντας ταχυτητα ...τοτε καταλαβαινεις τι γινεται ακριβως ( πχ απο 60 σε 160 και πισω στο 60 παλι ) κλικ με κλικ ανα 2 η 4 στο μετρονομο .

ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ DOKIMASEI ok αν οχι δοκιμασε το .

Οσο για την ντραμιστικη ζωη πρεπει να γραψω καμια ιστορια στο Φορουμ αλλα θα ειναι λιγο σοκιν και μπορει να  εχω προβλημα ...θα δουμε να ειμαι και σε καλη διαθεση ρε παιδι μου.

Αυτα για τωρα kap ευχαριστω για το  support  ..oψομεθα φιλε καλα παιξιματα οπως σε εχω ακουσει εγω ομως (παλιος επαγγελματιας με 40 χρονια ιστορια αγνωστη μεν αλλα γεματη ''φασεις'') .Και φροντισε να παιζεις με αισιοδοξα ατομα μην σε καταθλιψουν .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου