Προς το περιεχόμενο

Τι πιατινια ειχατε συναντησει στα καταστήματα των 80'ς;


PANOS82

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα

καποιοι απο τουσ φιλους του noiz θα ειχανε επισκεφθει διαφορα μουσικα καταστηματα κατα την διαρκεια 1980-1990....απο εσας λοιπον φιλοι περιμενω να μου πειτε τι πιατινια ειχατε συναντησει οταν πηγαινατε σε αυτα τα μαγαζια......τι βλεπατε οτι ητανε στημενο...με ενδιαφερουνε κυριως τα πιατινια paiste και οχι μονο....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 90'ς που ξεκινησα να ασχολουμε εγω...Απο φθηνα Paiste 302 και Paiste Brasstones (τα οποια μου αρεσαν αρκετα μπορω να πω μιας και ηταν πολυ μαλακα πιατα)..απο ακριβα Paiste 2002..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος δεδομένος λόγος ενδιαφέροντος σχετικά με τα πιατίνια στα καταστήματα των 80's και 90's;

Το ρωτάω γιατί ενδέχεται οι πληροφορίες που αναζητώνται να μπορούν να βρεθούν και σε άλλες πηγές οπότε κακώς το περιορίζουμε το θέμα.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ο πατέρας μου είναι εξίσου και αυτός drummer,εχώ να αναφέρω οτι τότε "πάταγο"

έκαναν τα Paiste και μοντέλα 2002 & 602...Επίσης έβγαιναν τότε και με την ονομασία Formula!Αθάνατα πιατίνια(γιατί τώρα ήρθαν στα δικά μου χέρια) και απίστευτος ήχος,κυρίως για rock & ίσως και Blues.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα θα ητανε πολλη ωραιο να ξεραμε τι εβλεπε καποιος οταν πηγαινε σε μουσικα καταστηματα την δεκαετια 80-90...

επισης φιλε Alchemist πως θα μπορουσαμε να μαθουμε περισσοτερα για το τι κυκλοφορουσε τοτε απο πιατινια....εχεις κατι κατα νου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα θα ητανε πολλη ωραιο να ξεραμε τι εβλεπε καποιος οταν πηγαινε σε μουσικα καταστηματα την δεκαετια 80-90...

επισης φιλε Alchemist πως θα μπορουσαμε να μαθουμε περισσοτερα για το τι κυκλοφορουσε τοτε απο πιατινια....εχεις κατι κατα νου...

 

Σίγουρα κατά την γνώμη μου έχουν αλλάξει πολλά πράγματα!

Υ.Γ:Panos82 Στο μήνυμα που μου έστειλες σου απάντησα με email.Check it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου