Προς το περιεχόμενο

Phrygian προσπάθεια


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μερικές ιδέες πάνω στην Phrygian scale και ολίγον από Phrygian dominant ;D. Στην μέση του κομματιού δεν τα πήγα και τόσο καλά πιστεύω, αλλά τέλος πάντων  ;).

Ακούω τις εντυπώσεις σας.

phrygian_1_0.mp3

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρωσε, βαλε καρβουνο και περιμενε. Κυριακη ειναι, θα σκασουνε μυτη αργοτερα.

 

Μια χαρα μου φανηκε.

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές ιδέες πάνω στην Phrygian scale και ολίγον από Phrygian dominant ;D. Στην μέση του κομματιού δεν τα πήγα και τόσο καλά πιστεύω, αλλά τέλος πάντων  ;).

Ακούω τις εντυπώσεις σας.

Τι Phrygian και μπούρδες μου τσαμπουνάς βρε Πάνο. Σκασίλα μου για αυτά. Η μουσική μετράει.

Όταν διάβασα για κλίμακες σκέφτηκα ότι θα είναι κάτι σαν άσκηση. Όμως ΟΧΙ. Είναι μουσική.

Και μάλιστα Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ από τον Πάνο.

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ θέμα-μελωδία (μπορείς να το τραγουδήσεις και εξελίσσεται, κάπου πάει), πολύ όμορφη και μεστή ανάλυση (σε γενικές γραμμές), και πάρα πολύ καλός (για τα γούστα μου) ήχος χωρίς πολλά μπλιμπλίκια.

Η ερώτησή μου είναι.... μήπως ξύρισες το κεφάλι σου (νομίζω ότι θα του άρεσε και του καράφλα το κομμάτι ;))? ;D ;D ;D

Άντε και για επόμενο τώρα!

ΜΠΡΑΒΟ!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί λοιπόν που έγραφα διθυράμβους γιατί όντως είναι το καλύτερο θέμα που έχεις παρουσιάσει, ακούω αυτά που έκανες από το 1.43 και μετά και ... >:(  Γιατί δεν προσέχεις στον αυτοσχεδιασμό και καταφέρνεις να μην πάρεις το 10?

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακούω αυτά που έκανες από το 1.43 και μετά και ... >:(  Γιατί δεν προσέχεις στον αυτοσχεδιασμό και καταφέρνεις να μην πάρεις το 10?

Αυστηρός αλλά και σωστός όπως πάντα ο Νέστορας!

Πάνο ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ. Δούλεψέ το, ξαναγράψε 1:43- 2:24 (κάποιες φράσεις είναι ΟΚ) και ανέβασέ το πάλι. ΛΕΕΙ ΠΟΛΥ! ;)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν σας ευχαριστώ όλους για τα σχόλια  :D

Εκεί λοιπόν που έγραφα διθυράμβους γιατί όντως είναι το καλύτερο θέμα που έχεις παρουσιάσει, ακούω αυτά που έκανες από το 1.43 και μετά και ... >:(  Γιατί δεν προσέχεις στον αυτοσχεδιασμό και καταφέρνεις να μην πάρεις το 10?

Φίλε Νέστορα το ξέρω ότι δεν τα πήγα καλά από το 1.43 μέχρι και το 2.24, το γράφω και ο ίδιος, αλλά όπως λένε και τα στρουμφάκια  8), μου την δίνει που έχεις δίκιο  ;D ;D ;D.

Θα δώ μήπως το ξαναγράψω όλο από την αρχή και το ξαναποστάρω.

Ευχαριστώ και πάλι :D

 

Υ.Γ. Όντας Ολυμπιακός, παρακαλώ να διαγραφεί η φωτογραφία με τον ξυπόλυτο πρίγκηπα  ;D ;D ;D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου