Προς το περιεχόμενο

Tom Anderson Hollow Drop Top Classic!!! ΉΡΘΕ!!!!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ guys...

Όνομα υπάρχει ένα υποψήφιο και αυτό είναι "Flame", προφανώς λόγω χρώματος (στις φώτο δεν βγήκε ακριβώς, από κοντά είναι όντως το χρώμα της φωτιάς)

Antuan ξέρω πως θα προτιμούσες το "Janine", ή το "Jenna", ή το "Asia" αλλά λέω να μην ξεφύγω :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Thanx again.

Τώρα τι review να γράψω..Δεν έχω και τόση εμπειρία με κιθάρες...

Επί τρεις μέρες την δοκιμάζαμε στο στούντιο, και σε καθαρά και σε γκάζια και σε ημίγκαζα, με εφφέ, χωρίς εφφέ, και στους δυο ενισχυτές...όλους τους συνδυασμούς μαγνητών, δοκιμάσαμε να δούμε πως γράφει...και τελικά δεν κόλωσε πουθενά..φοβερή στα καθαρά, γ@μ@το attack, γκαζωμένη σκοτώνει...τι να πω? Είναι μια πολύ καλή all around κιθάρα..

Εξάλλου δεν θέλω να μπούμε και στη διαδιακασία συγκρίσεων και μετατραπεί αυτό το post σε πόλεμο ως συνήθως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως παιδια εγω που δεν ξερω απο κιθαρες(πληκτρας γαρ...) οταν την ακουω στην προβα που την φερνει ο κιθαριστας μας παθαινω την πλακα μου. Εχει φανταστικο ηχο.

Με φτιαχνει να παιζω οταν τον ακουω(φυσικα ειναι και καλος παιχτης γιατι μια κιθαρα απο μονη της δεν μπορει...).

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ elavd.

Το στουντιάκι τον τελευταίο χρόνο το κάναμε αγνώριστο, αλλά από δω και πέρα θα γίνει ο χαμός...ταβάνι, πάτωμα, πλαϊνοί τοιχοι, όλα από την αρχή και με τον σωστό (και πολυέξοδο) τρόπο.

Να μαστε καλά και σ'ενα χρόνο θα χει τελειώσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ elavd.

Το στουντιάκι τον τελευταίο χρόνο το κάναμε αγνώριστο' date=' αλλά από δω και πέρα θα γίνει ο χαμός...ταβάνι, πάτωμα, πλαϊνοί τοιχοι, όλα από την αρχή και με τον σωστό (και πολυέξοδο) τρόπο.

Να μαστε καλά και σ'ενα χρόνο θα χει τελειώσει...[/quote']

 

 

To στουντιακι θα εχει και μασαζ;;;;

 

Για σκεψου το λιγο...μεχρι τις 10 το βραδυ στουντιο ηχογραφησεων-προβας κτλ και μετα στουντιο για κυριους με απολυτη εχεμυθεια...... 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα χουμε σκεφτεί.

Υπάρχει και ο χώρος ακριβώς απέξω όπου εκεί θα κάνουμε κάτι παρόμοιο. Απλά για να μην κινδυνεύουν τα μηχανήματα από εκτοξευσεις παχύρευστων υγρών :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου