Προς το περιεχόμενο

Καθαρισμός Τυμπάνων(και μέρων αυτών)


chrisvek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγγνώμη αλλά δεν κρατήθηκα... Και τώρα έχεις καθαρά πιατίνια και όχι φίλη?  ??? :P

 

χαχαχαχχχχ!!!

 

Eγραψες γιατι η μανουλα σου ειναι νοικοκυρα και στα εχει δειξει τα κολπα οπως και η δικια μου..

μπραβο Σπυρο .Νομιζω οτι καπου το εχω ξαναγραψει στο Νοιζ αυτο ...θα το ψαξω.

 

Αυτός που μου μαθαίνει το μερακληλίκη είναι ο πατέρας...το κανει με γιατί το γουστάρει, η μανες τα κάνουν από "υποχρέωση"  ;)

 

Είναι αυτό που λέμε...οι γυναικες μπορεί να μαγειρευουν καθε μέρα άλλα όχι πάντα ωραία, οι άντρες όποτε μαγειρεύουν θα κάνουν κάτι ωραίο και ας είναι ψωμί και τυρί, θα φροντίσουν να πάρουν σωστό ψωμί πρώτα...

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...
  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ε ενταξει δεν είναι αναγκη να ανοιχτεί θεμα αλλά μιας και ανοιξε θα δωσω τα φωτα μου...

 

1) ανα μερικα διαστήματα καθαρισμο με πανακι, οχι βρεγμενο ελαφρως νωπο και καπακι σκουπισμα με στεγνη πετσετα. το γυαλισμα δε με απασχολει

 

2) α τρόπος...Μπράσσο

    β τρόπος...γυαλιστικό πιατινιών (ειναι ουσιαστικά ένα ακριβό μπράσο με λογότυπο      εταιρίας)

    γ τρόπος...ο πιο γρήγορος απόλους αλλά βγάζει πολύ ευκολα τα logo Cilit Bang τα κάνει κρύσταλλο.

πριν και μετά πλύσιμο με χλιαρό νερό και σαπουνακι και φυσικά καλό στεγνωμα στο τέλος

 

3) Ένα απλό αντισκωριακό-λιπαντικό σπρέυ (WD-40)

 

 

Καλησπερα και απο μενα! Με cilit bang ή με τη..θαυματουργη παστα του socrates φευγουν και τα σημαδια απο τις μπαγκετες? Χρησιμοποιω κατα κυριο λογο μπαγκετες με nylon tip και πανω στα πιατα υπαρχουν διαφορα μαυρα σημαδια απ'αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπερα και απο μενα! Με cilit bang ή με τη..θαυματουργη παστα του socrates φευγουν και τα σημαδια απο τις μπαγκετες? Χρησιμοποιω κατα κυριο λογο μπαγκετες με nylon tip και πανω στα πιατα υπαρχουν διαφορα μαυρα σημαδια απ'αυτα.

 

Συνήθως φεύγουν όλα τα υπολείμματα,αρκεί να προσπαθήσεις και εσύ λίγο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου