Προς το περιεχόμενο

Fender Bandmaster Reverb '68


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και πάντοτε γούσταρα τις closed back καμπίνες, έχω αρχίσει να βρίσκω τις semi-closed πιο γεμάτες για παίξιμο σε σπίτι και studio.

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ειναι 289 ευρω για αδεια καμπινα; Και οταν λες σε 4 μερες σπιτι μου εννοεις αποστολη με courier;

 

ναι νομιζω οτι καλη τιμη ειναι γιατι ειναι πολυ καλες καμπινες αυτες!η εταιρια που τις φτιαχνει λεγεται MOJO.

εγω ειχα παρει την bogner την καμπινα μου και μου την εστειλε σε 5 μερες απο οταν του εστειλα τα λεφτα.τωρα δεν ξερω πως τα στελνει ακριβως να σου πω.

παντως εγω γενικα προτιμω closed back.ετσι γραφω και πιο καλα οταν ηχογραφω στο pc αλλα και γενικα προτιμω τον ηχο των closed back καμπινων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και πάντοτε γούσταρα τις closed back καμπίνες' date=' έχω αρχίσει να βρίσκω τις semi-closed πιο γεμάτες για παίξιμο σε σπίτι και studio.[/quote']

 

οντως νικο ακουγονται πολυ καλα και αυτες!μια τετοια φοβερη καμπινα ειναι η THD!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως νικο ακουγονται πολυ καλα και αυτες!μια τετοια φοβερη καμπινα ειναι η THD!

 

Τι να σου πω. Εγώ το κατάλαβα όταν έσπασα τη δικιά μου... :lol:

Παίρνουν αέρα και οι λυχνίες αν είναι combo... :lol:

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου