Προς το περιεχόμενο

Yamaha SG2000s


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Filos, άνοιξε άλλο θέμα για να καταλάβουμε τι εννοείς... πως πείθουμε τους άλλους να τις αγοράσουν ή πως το διαχειριζόμαστε ψυχολογικά;

Δεν θα σου κάνω το χατήρι...ψυχρέ εκτελεστή... ;D

 

σοβαρά? ποιά είναι η ερώτηση? μήπως να άνοιγες ένα νέο θέμα?

Καλά...εσύ είσαι πολύ νέος ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φιλε μου αυτη δεν ειναι απλα κιθαρα ειναι ¨λιμουζινα¨ !

Αστη στην ακρη, βρες καμμια μεξικανα στρατο σε καλη τιμη απο τις αγγελιες  και μετα αν θελεις πουλα τη οπως σου ειπαν απο ebay καλυτερα.

 

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα φιλε nasokosm και ολοι οι υπολοιποι με πεισατε,θα την κρατησω,ευχαριστω πολυ ολους για τις απαντησεις σας.Βουρ για τις αγγελειες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα φιλε nasokosm και ολοι οι υπολοιποι με πεισατε,θα την κρατησω,ευχαριστω πολυ ολους για τις απαντησεις σας.Βουρ για τις αγγελειες!

 

Αν και όποτε το αποφασίσεις πάντως, ξεκίνα να στέλνεις μηνύματα στους συμμετέχοντες σ'αυτό το thread, κατά προτεραιότητα.  :P

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dream guitar,Gibson LP killer,κρίμα να πουλήσω τέτοια κιθάρα,οργανάρα η άτιμη,φανταστική κιθάρα,δεν το περιμενα ειλικρινα ολα αυτα απο την Yamaha.Παντως μου κανει εντυπωση το "κολλημα" σας με τις κιθαρες,ενταξει και εγω περασα ωραιες στιγμες με την κιθαρα μου(ηταν η δευτερη μου) την αγορασα το 1984(Νακας Θεσ/νικη) 16 χρονων,με τις ωρες μελετη,συναυλιουλες σε μπαρακια,τζαμαρισματα,αφορμη για "γνωριμιες" κτλ. αλλα δεν παυει να ειναι ενα οργανο,καποια στιγμη μπορει να το βαρεθεις(το σχημα του,τον ηχο του η δεν ξερω τι αλλο) ο ανθρωπος αλλαζει, μαζι και η σκοπια του πως βλεπει και πως ακουει τα γυρω του.Ξεκινησα να ακουω heavy metal μετα hard rock μετα classic rock,country rock(Neil Young Μεγαλε) και τωρα ακουω πολυ μα πολυ παλια Blues,αυριο δεν ξερω,κακο ειναι αυτο?Γι" αυτο και ελεγα να αλλαξω την κιθαρα μου για κατι πιο blues.Ουφ πολλα ειπα sorry για το λογυδριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μα ίσα-ίσα μια τέτοια θαυμάσια κιθάρα έχει επιπρόσθετη συναισθηματική αξία με αυτά που μας περιγράφεις!

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα καλά...είναι δυνατόν να μην κάνει η κιθάρα σου για blues (και οποιαδήποτε κιθάρα). Το όργανο σου κάνει και παίζει ότι νά'ναι (ο παίκτης μετράει και όχι το όργανο)! Άσε που αφού συμπληρώσει 40 και' χρόνια ζωής θα αρχίσει να ανεβαίνει κατα πολύ η αξία της και μετά θα λές που είναι τώρα η κιθάρα μου οέοο;;;

 

Υ.Γ. κοίτα τις παλιές επώνυμες κιθάρες που έχουν φτάσει στα 40 και 50 χρονάκια τους και τις πουλάνε στο εξωτερικό σε άστα να πάνε τιμές.

The player makes the guitar, not the opposite.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου