Προς το περιεχόμενο

The Motive Project- Light My Fire


Terry RoscoeBeck5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Και εμένα μου άρεσε το bass που είναι μπροστά! Πολύ Ωραίο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alert! Μαύρη γάτα in love!

 

Τι φωνάρα είναι αυτή! Γενικά όμως μου άρεσε πάρα πολύ όλο το σύνολο. Πολύ καλή μουσική.

Ωραίος ήχος

 

Μου άρεσε επίσης και το δεύτερο βίντεο.

 

Πολλά μπράβο για την υπέροχη δουλειά σας.

 

υγ: Η τραγουδίστρια μήπως θα επιθυμούσε να έχει κάνα pet. Τώρα που χειμωνιάζει!  ;D

Φτιάχνω και εγώ cafe Kopi Luwak!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Και εμένα μου άρεσε το bass που είναι μπροστά! Πολύ Ωραίο!!!

 

Και που να με αφήσουν να... ξεδιπλώσω το ταλέντο μου  :P :P ;D ;D ;D (ου ου ουουου πετάξτε  έξω την ψωνάρα ;D)

 

Ξαμολήστε με  ;D ;D ;D

 

ΥΓ: Αλλά ξέρω με ποιον θα μπορέσω να εκφραστώ  ;D Μόλις κάνουμε την απόλυτη ποζερόμπαντα με τον Σταύρο  ;) τότε και μόνο τότε  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ΥΓ: Αλλά ξέρω με ποιον θα μπορέσω να εκφραστώ  ;D Μόλις κάνουμε την απόλυτη ποζερόμπαντα με τον Σταύρο  ;) τότε και μόνο τότε  ;D

 

Αν σε «καταπιέζουν» οι νυν συνεργάτες σου, όποιοι και αν είναι αυτο  ;Dί, επίτρεψέ μου να τους μιλάω εγώ από εδώ και πέρα :P. Μην ασχολείσαι εσύ με αυτά τα θέματα, επικεντρώσου στο ταλέντο σου.  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτά τα smooth παιξίματα πολύ μου αρέσουν τελευταία.

Τα congas μεγάλη αγάπη επίσης... (γέρασα διάολε, σαφή δείγματα μέσης ηλικίας... πως περνάνε τα άτιμα τα χρόνια... ::) ::))

 

θα έπινα άνετα τα ποτάκια μου ακούγοντας σας. Το ενδεχόμενο να γινόταν 100% ακουστικό το crew επίσης δεν θα με χάλαγε... Μάλλον θα ήταν ενδιαφέρον.  ;) ;) Και έτσι όμως μια χαρά...

 

 

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Ο κύριος Μανδρέκας όμως δίνει ρέστα στα κόνγκας.

2) Η 335 καρφί έχει τον ήχο της απλό κι απέριττο με λίγο chorus στ' ακορντα, στο ύφος τους συνόλου θέλω να πιστεύω.

3) Τι τα θες... και τι περιμένεις; Είναι η άποψη μου για το τι θα ήθελα ν' ακούω εγώ αν πήγαινα σ' ένα μικρό χώρο για ποτό. ;)

1) Nαι. ;)

2) Φυσικά, περίμενα να έρθεις όμως να δεις τη παλιά που είχα για σετάρισμα.

3) Κατάλαβα, δεν σε ξαναβλέπουμε. ;D

Αυτό μάλιστα μου άρεσε ακόμα πιο πολύ!...

Και μένα, αν δε δεν το έριχνε σε δυναμικές η Ευελίνα στο ρεφραίν θα ήταν 10άρι. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου