Προς το περιεχόμενο

Πρώτο video clip ΕΚΜΕΚ


argytar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα! Για τους φίλους συμφορουμίτες ποστάρω το πρώτο μας video clip που ολοκληρώθηκε πριν καναδυο μέρες! Enjoy  :) ΠΡΟΣΟΧΗ : Για να το δείτε κάντε κλικ πάνω στον τίτλο- κάτω από το μαύρο πλαίσιο του βίντεο- διότι καθότι το youtube δεν ολοκλήρωσε την επεξεργασία δεν το προβάλλει ακόμη embeded.

 

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Φυσικά κα δεν εισακούστηκα (να κάνετε video ένα δικό σας track, όχι τη διασκευή) και πέρασε της εταιρίας ;D ;D ;D ;D….χα χα χα χα . Anyway. To clip είναι καλά γυρισμένο (καλά φωτισμένο )  με ενδιαφέρον concept και τοποθεσία, ωραία και τα low fi (Harinezumi oriented) filters. Η μπάντα "γράφει" καλά , ειδικά εσύ μου άρεσες πολύ (ωραίο ντύσιμο και attitude. 8) 8)).

Παρατηρήσεις:

1. Με εκνεύρισε (πολύ όμως) ο κλόουν – ζογκλέρ (δείχνει στιγμές σκηνοθετικής / σκηνογραφικής αμηχανίας και είναι πολύ πασέ).

2. Η κοπέλα είναι όμορφη και she’s acting pretty good,  αλλά όταν σηκώθηκε στο “rodeo style” solo σου (που είναι πολύ ενδιαφέρον και όμορφο) θα την ήθελα σε ένα χορευτικό (αν ήταν και αλά Salma Hayek στο «from dusk till dawn» , ακόμα καλλίτερα  ;D ;D).

 

Αυτά. Sorry αν είμαι λίγο σκληρός, αλλά τους δισκογραφημένους με εταιρία από πίσω τους κρίνω αλλιώς.  ;)

 

Σε γενικές γραμμές ...Πολύ Ωραίο !

 

 

edit:Θα επανέλθω και με άλλες λεπτομερείς που με άρεσαν π.χ.. (επιλογή κιθάρας – Dr  "Z" ενισχυτή- με σαφές το υπονοούμενο  σε εσένα  ως Dr MD….  ;D ;D ;D ;D) , ενδυματολογικά, πλάνα κ.λ.π.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά κα δεν εισακούστηκα (να κάνετε video ένα δικό σας track, όχι τη διασκευή) και πέρασε της εταιρίας ;D ;D ;D ;D….χα χα χα χα . Anyway. To clip είναι καλά γυρισμένο (καλά φωτισμένο )  με ενδιαφέρον concept και τοποθεσία, ωραία και τα low fi (Harinezumi oriented) filters. Η μπάντα γράφει καλά , ειδικά εσύ μου άρεσες πολύ (ωραίο ντύσιμο και attitude. 8) 8)).

Παρατηρήσεις:

1. Με εκνεύρισε (πολύ όμως) ο κλόουν – ζογκλέρ (δείχνει στιγμές σκηνοθετικής / σκηνογραφικής αμηχανίας και είναι πολύ πασέ).

2. Η κοπέλα είναι όμορφη και she’s acting pretty good,  αλλά όταν σηκώθηκε στο “rodeo style” solo σου (που είναι πολύ ενδιαφέρον και όμορφο) θα την ήθελα σε ένα χορευτικό (αν ήταν και αλά Salma Hayek στο «from dusk till dawn» , ακόμα καλλίτερα  ;D ;D).

 

Αυτά. Sorry αν είμαι λίγο σκληρός, αλλά τους δισκογραφημένους με εταιρία από πίσω τους κρίνω αλλιώς.  ;)

 

Σε γενικές γραμμές ...Πολύ Ωραίο !

 

 

Λακη μαν thanks for the input!!

Δεν εισακούστηκες αρχικά, αλλά το δεύτερο κλιπ δεν θα αργήσει και πολύ και είμαστε μεταξύ τριών (Αχ Μαρία, Μπατηράκι,  μπαλάντα της λογικής - το τρίτο μάλιστα με κάπως πιο ενδιαφέρον σενάριο) ,αν θυμάμαι καλά η ψήφος σου πάει στο Αχ Μαρία.

Να σαι καλά για τα καλά σου λογια !! Οι παρατηρήσεις θα μεταφερθούν στα κεντρικά!

Αυτό με το dusk till dawn καλή ιδέα  ;D ;D ;D ;D αλλά λίγο αδυνατον λόγω του ότι οι μισοί ανεβάσαμε πυρετό μετά το κλιπ ,γυρίζαμε στους 6-8 βαθμούς Κελσίου!

Ξανά θενξ που το είδες και σχολίασες!!

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω στα περισσότερα με τον προλαλήσαντα LK, με τη διαφορά πως εμένα δε με ενόχλησε τόσο ο κλόουν όσο το σουβλάκι με το σουτζουκάκι (θα προτιμούσα κάτι πιο διακριτικό και όχι τόσο ταβερνιάρικο  :P).

2. Η κοπέλα είναι όμορφη και she’s acting pretty good,  αλλά όταν σηκώθηκε στο “rodeo style” solo σου (που είναι πολύ ενδιαφέρον και όμορφο) θα την ήθελα σε ένα χορευτικό (αν ήταν και αλά Salma Hayek στο «from dusk till dawn» , ακόμα καλλίτερα  ;D ;D).

Θα προτιμούσα το lap dance από το "Deathproof"... ::) 8) ;D

 

Στο Πανόραμα έγιναν οι λήψεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω στα περισσότερα με τον προλαλήσαντα LK, με τη διαφορά πως εμένα δε με ενόχλησε τόσο ο κλόουν όσο το σουβλάκι με το σουτζουκάκι (θα προτιμούσα κάτι πιο διακριτικό και όχι τόσο ταβερνιάρικο  :P).Θα προτιμούσα το lap dance από το "Deathproof"... ::) 8) ;D

 

Στο Πανόραμα έγιναν οι λήψεις;

 

Nα σου πω κι εγώ όταν τα είδα θεώρησα ότι ο τύπος θα της έφτιαχνε κατι πιο γκουρμέ αλλά μάλλον ήταν στα πλαίσια της μινιμάλ διάθεσης (λέω τώρα εγώ δεν είμαι και σκηνοθέτης) death Proof  σωστός αλλά δεν είχαμε juke box!!

 

Kαλαμαριά γυρίστηκε σε μια ταράτσα...

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μου άρεσε πολύ. Ανάλαφρο, ευχάριστο και φρέσκο, και το σουβλάκι/σουτζουκάκι με πείνασε (αχ, σαλόνικα.) :) Και εις ανώτερα εύχομαι!

 

ΥΓ. να πάρει, τώρα θυμήθηκα ότι θέλω gretsch σκάφος σε περτικαλί χρώμα, παΝάθεμά σε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Θα προτιμούσα το lap dance από το "Deathproof"... ::) 8) ;D

 

Είσαι του Tarantino εσύ  ;D ;D . Εγώ πάλι προτιμάω Rodriguez. ;D ;D

 

D ;D ;D ;D αλλά λίγο αδυνατον λόγω του ότι οι μισοί ανεβάσαμε πυρετό μετά το κλιπ ,γυρίζαμε στους 6-8 βαθμούς Κελσίου!

A! Έτσι είναι η show biz ;D ;D

 

αν θυμάμαι καλά η ψήφος σου πάει στο Αχ Μαρία.

Καλά Θυμάσαι

;)

Νταξ τα κοψίδια ήταν στο concept…άλλωστε η πρωταγωνίστρια τα απέρριψε όλα. Και "έπεσε" μόνον με το ΕΚΜΕΚ , που άλλωστε.... "γλυκαίνει και δεν παχαίνει" (λέμε τώρα…. ;D ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι του Tarantino εσύ  ;D ;D . Εγώ πάλι προτιμάω Rodriguez. ;D ;D

 

;D ;D

 

Kαλαμαριά γυρίστηκε σε μια ταράτσα...

 

Σας έψησε ο Αλέκος για Καλαμαρια;  :P :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μου άρεσε πολύ. Ανάλαφρο, ευχάριστο και φρέσκο, και το σουβλάκι/σουτζουκάκι με πείνασε (αχ, σαλόνικα.) :) Και εις ανώτερα εύχομαι!

 

ΥΓ. να πάρει, τώρα θυμήθηκα ότι θέλω gretsch σκάφος σε περτικαλί χρώμα, παΝάθεμά σε!

 

LOL  ;D ;D ;D ;D η ταβέρνα που τα πήραμε από την πλατεία Σκρα τα σπάει που λέει και η νεολαία! Πεντανόστιμα και με τέτοιο κρύο κατέβηκαν εύκολα σουβλάκια και σουτζουκάκια. Το Εκμεκ το χτυπήσαν οι πρωταγωνιστές γιατί έφαγαν και το πιο πολύ κρύο. Υπήρχε και αρκετό brandy που εξαφανίστηκε σχετικά γρήγορα.  :o :o :o :o

 

η Gretsch είναι γρετς ... κόλλημααααααα....

 

@LK  ;D ;D ;D ;D οι νότες μόνο έχουν μηδέν λιπαρά ,το γλυκάκι ...

 

@hadji  Ο Αλεκος και ο Αλκης (αν και ο δευτερος μένει κέντρο πια) προερχονται απο Καλαμαριά και τελευταία και εμείς μετακομίσαμε εκεί οπότε...

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα μου αρεσε πολυ το concept αν και θα το προτημουσα με περισσοτερο "χρωμα" ναι ναι χρωμα.....

οσο για τα κοψιδια και τα αλλα σουβλακιστικα παραπονα των ανωτερω ασχετων και πιο πολυ του Λακη δεν θα συμφωνησω καθοτι ζουμε σε περιεργες εποχες και οπως λεει και ο στοιχος

"έχουν αλλάξει οι καιροί πεθάναν τα καμάκια

τρώει ο άντρας τη φακή κι η γκόμενα σουβλάκια"

αρα.......καλα το πηγαινε ο τυπος μονο που στο τελος καταλαβε οτι 1 γυναικα δεν μπορει να αντισταθει στο ΕΚΜΕΚ ;D ;D

 

Υ.Γ.1 : συγχαρητηρια

Υ.Γ.2 : τον dr Z που τον βρηκες ? :D

Υ.Γ.3 : αυτη η gretsch με στοιχιωνει απο το λαιβ που ειχατε κανει στην αρβυλα

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου