Προς το περιεχόμενο

Πρώτο video clip ΕΚΜΕΚ


argytar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

των ανωτερω ασχετων και πιο πολυ του Λακη δεν θα συμφωνησω καθοτι ζουμε σε περιεργες εποχες και οπως λεει και ο στοιχος

Ωρέ εγώ δεν είπα τίποτις για τα σουβλάκια (αν και θα έπρεπε)  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωρέ εγώ δεν είπα τίποτις για τα σουβλάκια (αν και θα έπρεπε)  ;D ;D ;D

μα εδω το ειχες........στην ακρη :P :P

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα μου αρεσε πολυ το concept αν και θα το προτημουσα με περισσοτερο "χρωμα" ναι ναι χρωμα.....

οσο για τα κοψιδια και τα αλλα σουβλακιστικα παραπονα των ανωτερω ασχετων και πιο πολυ του Λακη δεν θα συμφωνησω καθοτι ζουμε σε περιεργες εποχες και οπως λεει και ο στοιχος

"έχουν αλλάξει οι καιροί πεθάναν τα καμάκια

τρώει ο άντρας τη φακή κι η γκόμενα σουβλάκια"

αρα.......καλα το πηγαινε ο τυπος μονο που στο τελος καταλαβε οτι 1 γυναικα δεν μπορει να αντισταθει στο ΕΚΜΕΚ ;D ;D

 

Υ.Γ.1 : συγχαρητηρια

Υ.Γ.2 : τον dr Z που τον βρηκες ? :D

Υ.Γ.3 : αυτη η gretsch με στοιχιωνει απο το λαιβ που ειχατε κανει στην αρβυλα

1. thank you thank you!

2.Πληροφορίες εντός

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=175666.0

 

3.Άσε είναι άαααλλη φάση απο κοντά ειδικά... εχει φοβερο feel και εκπληκτικά γεμάτο σκαστό λαμπερο ήχο.... την εμπιστεύομαι μέχρι το τελευταίο της τάστο! :D :D :D

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο, δροσερό και ανάλαφρο, όπως και η μουσική σας. Μου άρεσε που δεν είναι σοβαροφανές. Και επίσης εξόχως ορεκτικό (άσε, θυμήθηκα τη γιαγιά μου τη Σαλονικιά και την αδερφή της, ασύλληπτες μαγείρισσες).

 

Υ.Γ.: Γκαρσόν μία Gretsch στο 4 παρακαλώ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο, δροσερό και ανάλαφρο, όπως και η μουσική σας. Μου άρεσε που δεν είναι σοβαροφανές. Και επίσης εξόχως ορεκτικό (άσε, θυμήθηκα τη γιαγιά μου τη Σαλονικιά και την αδερφή της, ασύλληπτες μαγείρισσες).

 

Υ.Γ.: Γκαρσόν μία Gretsch στο 4 παρακαλώ!

 

 

Iέφτασεεεεεεεειιι!

 

Το μεταφορτώσαμε πάλι νομίζω τώρα δουλεύει το embed!

 

Σας άρεσε βλέπω το Γρετσόνι!! Ερώτηξις αν κάνουμε κι άλλο βιντεοκλιπ και ΑΝ έχει πλάνα της μπάντας ,θα πηγαίνατε με την ίδια κιθάρα ή θα παίζατε πχ μια τέλε??

 

 

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντα με την ιδια......ειναι το σημα κατατεθεν σου τωρα  ;)

αντε τυχερε - θα κανεις και endorsment με την gretsch :D :D

 

δουλευει το κλιπακι τωρα το φτιαξατε

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγώ για να τη σπάσω στον από πάνω….. ::)  :P ;D (όχι σοβαρά μιλάω), θα έλεγα να χρησιμοποιήσεις και άλλες κιθάρες…..αν θες και την gretsch αλλά σίγουρα και άλλες (για πολλούς και διάφορους λόγους.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κρατήσω δηλ. τη Γρετς  αλλά να προσθέσω κι άλλες?

 

Χμμ δε'ν' κακό το σκέφτηκα κι εγώ. πχ στο σεναριο που προτεινανε για τη "λογική" περιλαμβάνει παίξιμο σε διάφορες τοποθεσίες (και καλά σε διαφορετικές χρονικές στιγμές της εξέλιξης της ιστορίας) οπότε εκεί μπορώ να βάλω ας πούμε την Cabronita ή την Pavesquire... να στε καλα παίδες :)

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αυτό θα σε ρωτούσα και εγώ βασικά ..τι προβλέπει το story board. Σε κάθε περίπτωση…..δηλαδή ακόμα- ακόμα και σε αυτή που δεν προβλέπει τίποτα ;D ;D, η εναλλαγή κιθάρων –πλάνων...ρούχων , μπορεί να αποτελέσει από μόνη της ιστορία…ή έστω να το κάνει λιγότερο βαρετό (το clip).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό θα σε ρωτούσα και εγώ βασικά ..τι προβλέπει το story board. Σε κάθε περίπτωση…..δηλαδή ακόμα- ακόμα και σε αυτή που δεν προβλέπει τίποτα ;D ;D, η εναλλαγή κιθάρων –πλάνων...ρούχων , μπορεί να αποτελέσει από μόνη της ιστορία…ή έστω να το κάνει λιγότερο βαρετό (το clip).

 

Δεν μπορώ παρά να συμφωνήξω!

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου