Προς το περιεχόμενο

σετ ντραμς για μικρές σκηνές


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά!

 

  Θα ήθελα τη γνώμη σας για το παρακάτω θέμα! Ψάχνω να πάρω ένα σετ ντραμς σε σχετικά μικρές διαστάσεις για τζαζ λάιβ σε μικρά μαγαζάκια! Κ κοιτάω κυρίως για ένα τομ, ένα βαθύ κ μια μπότα!

Τώρα κ 2ο τομ να άχει δε θα με χαλάσει κ καθόλου! Κοιτάω να είνα γύρω στο 1000ρικο! Αυτό που θέλω κυρίως είναι η μπότα να είναι κ μικρή αλλά κ να τη νιώθεις όμως σαν κοινό από κάτω! Αναμένω γνώμες!

 

    Θενκς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό θες

 

http://products.gabrieldrums.com/gr/store/product/?ct=107&p=580

 

Η κάσσα ανοίγει, έχει κάτι σα μανταλάκια και βαζεις μεσα ταμπουρο, τομ ή το βαθυ.

 

Κανε του λίγο παζάρι μπορεί κ να στο ρίξει λιγάκι

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για αυτή την χρήση και για πρόβες όπου να ναι έχω μια ντραμς TAMA Stagestar(18''B/D,14F.T &10+12''Toms)...Είναι σχετικά οικονομικό σετ και με έχει βοηθήσει...+Οτι το στήσιμο σου σαν jazz σετ θα έχει σύνολο 4τύμπανα!Εγώ πάντως θα σου πρότεινα λίγο να τσεκάρεις και τον ήχο των τυμπάνων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ότι θα τσεκάρω κ τον ήχο είναι αυτονόητο!

δε θα πάω να πάρω οτιδήποτε είναι απλά μικρό! Να βγάζει κ εναν ήχο της προκοπής, μην είναι τενεκέδια! Θενκς φορ δε τιπ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ότι θα τσεκάρω κ τον ήχο είναι αυτονόητο!

δε θα πάω να πάρω οτιδήποτε είναι απλά μικρό! Να βγάζει κ εναν ήχο της προκοπής, μην είναι τενεκέδια! Θενκς φορ δε τιπ!

 

 

Τίποτα!Ξέχασα να σημειώσω οτι απο ήχο είναι πάρα πολύ καλά τύμπανα!(τα TAMA Stagestar)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου