Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με ibanez s470


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καμια φορα θελει η κοπελα μου να την δει και την κοιταω σαν διαολος...

 

Κι εγω το ιδιο...χαχαχαχαχα...και ξερεις, αμα της πω τιποτε "προσεχε την" κλπ θα αρχισει τα δικα της "σιγα μη στη χαλασουμε μωρε"...χαχαχαχα...γενικα την κιθαρα μου τη δινω μονο σε ατομα με ακριβη κιθαρα που μου εμπιστευονται τη δικια τους...και αν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κι εγω το ιδιο...χαχαχαχαχα...και ξερεις, αμα της πω τιποτε "προσεχε την" κλπ θα αρχισει τα δικα της "σιγα μη στη χαλασουμε μωρε"...χαχαχαχα...γενικα την κιθαρα μου τη δινω μονο σε ατομα με ακριβη κιθαρα που μου εμπιστευονται τη δικια τους...και αν...

απορω που αμα συναντιθουμε θα μου δωσεις για να παιξω την edwards δλδ  :D με τα κιαλια θα την κοιταζω χαχαχαχα

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου το ιδιο ακριβως επαθε ενας φιλος με την ιδια κιθαρα,την ψαξαμε και δεν ειχαμε βρει τιποτα που να δειχνει οτι εχει χαλασει.την πηγε στον τζιμη και με ενα απλο service η κιθαρα ηρθε στα ισια της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου το ιδιο ακριβως επαθε ενας φιλος με την ιδια κιθαρα,την ψαξαμε και δεν ειχαμε βρει τιποτα που να δειχνει οτι εχει χαλασει.την πηγε στον τζιμη και με ενα απλο service η κιθαρα ηρθε στα ισια της.

σε ευχαριστω που με το πρωτο σου ποστ ειχες την ευγενικη διαθεση να βοηθησεις :D καλως ηρθες στην παρεα μας

 

ontopic

κοιτα να δεις......μπορει να παιζουν πολλα με τετοιο πεσιμο και ποτε δεν ξερεις και δεν μπορεις να εισαι σιγουρος.....καλο ειναι αμα δεν ξερεις να την πας σε μαστορα να την δει και να σου πει - +1 λοιπον στον μαστορα αλλα επειδη μενω κοντα 120 χλμ μακρια απο καποιον που "ξερει" απο σερβις προσπαθω να τα επισκευαζω μονος μου οσο μπορω..... η αναγκη θα με κανει και βοσκο στο τελος  ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου