Προς το περιεχόμενο

dw perfomance


giannis79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν ειναι ποιοτικη η dw perfomance γιατι ειναι οικονομικη για dw.

 

Η PDP by DW είναι οικονομικό σετ ξεκινάει από 500 ευρώ περίπου

 

H DW Performance έχει 2.000, ΔΕΝ είναι οικονομικό σετ και ας έχει τα μισά λεφτα από τα άλλα σετ DW.

 

Φυσικά και είναι καλό σετ ποιοτικά γιατί είναι DW, απλά.

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παραξενο ειναι οτι σε αυτη τη κατηγορια τιμης,αλλες εταιριες οπως η sonor s classix,tama starclassic maple κ.τ.λ δινουν κασα-2τομ-βαθυ ενω η dw δινει ολα αυτα συν ταμπουρο.γι'αυτο εχω την απορια. ενδιαφεομαι να παρω ενα σετ σ'αυτα τα χρηματα...η αληθεια εναι οτι ειμαι αναμεσα στα dw perfomnce και sonor s classix.απλα δεν εχω την δυνατοτητα να τα δοκιμασω.εσεις τι θα προτεινατε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παραξενο ειναι οτι σε αυτη τη κατηγορια τιμης,αλλες εταιριες οπως η sonor s classix,tama starclassic maple κ.τ.λ δινουν κασα-2τομ-βαθυ ενω η dw δινει ολα αυτα συν ταμπουρο.γι'αυτο εχω την απορια.

 

Καθαρά θέμα marketin σε συδυασμό κόστος κέρδος (cost efficiency)

 

ενδιαφεομαι να παρω ενα σετ σ'αυτα τα χρηματα...η αληθεια εναι οτι ειμαι αναμεσα στα dw perfomnce και sonor s classix.απλα δεν εχω την δυνατοτητα να τα δοκιμασω.εσεις τι θα προτεινατε?

 

Να πάρεις αυτό που θα ακούσεις και θα σαρέσει ανεξαρτήτως εταιρίας το κατα δύναμει.

 

Μπορείς να βρεις και κάτι στα μισά λεφτά που να σε ικανοποιεί πιο πολύ.

 

Μπορείς να βρεις επίσης ένα πολύ καλό deal στο ebay ή σε αγγελίες.

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε ψάξτο έδω δε δέχεσαι ουσιαστική βοήθεια, δεν είναι σωστό να πάρεις αυτό που θα σου πούμε.

 

Σε γενικές γραμμές κοιτάς set τύπου

 

Sonor S Classix

 

Yamaha OAK Custom, Maple Custom

 

Pearl MCX, BRP

 

Gretch Renown Maple

 

Tama Starclassic Performer

 

κλπ κλπ

 

Καλές επιλογές! Τα λέμε!

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

ευχαριστω πολυ να'σαι καλα για την βοηθεια

 

Πριν δυο μηνες περιπου, επαιξα live σε μεγαλο συναυλιακο χωρο της Αθηνας και ειχα την τυχη το σετ να ηταν dw performance.. με snare piccolo.. δεν μπορω να σου εκφράσω τι κ...α ηταν.. αν και ο ηχος στους απο κατω δεν ηταν καλος (λογω ηχοληψιας - για χιλιοστη φορα- βεβαια), ευχαριστηθηκα παιξιμο φιλε.. το μονο που με χαλασε ηταν το χρωμα.. (λευκα) 

Ελλαδιστανός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα φιλε μου πηρα τα mapex black panther blaster και απλα επαθα πλακα!!!νομιζω οτι εκανα πολυ καλη επιλογη.σε καποια πιο επωνυμη εταιρια πιστευω θα ηταν πολυ πιο ακριβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα φιλε μου πηρα τα mapex black panther blaster και απλα επαθα πλακα!!!νομιζω οτι εκανα πολυ καλη επιλογη.σε καποια πιο επωνυμη εταιρια πιστευω θα ηταν πολυ πιο ακριβα.

 

Καλοπαιχτα φιλαρακι! αν κρινω απο το αναλογο ταμουρο που ειχα παιξει για λιγο.. πρεπει να μαμανε..

Ελλαδιστανός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου