Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα από σετ απ ακουστικής;


miii

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα την ακουστική μου απο σετ απ και ειχε κάτι ασπρο σάν κόλα κάτω απ τη ταστιέρα :-\ εκεί πού συνδέεται με το σώμα???ειναι φυσιολογικό?η κιθάρα έχει βελτιωθεί πάρα πολυ παικτικα αλλα έχω αυτη την απορεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν ειναι,ελπιζω να ειναι οντως ασπρη κολλα και να μην εβλεπε καμμια τσοντα με την κιθαρα σου κοντα... ;D ;D ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως οταν πηγε να την σεταρει του εμεινε το μπρατσο στα χερια  ;D . μπορει να ειδε κανενα κενο, να αρχισε να ξεκολαει η ταστιερα σου και να την κολλησε προχειρα, ποιος ξερει, αλλιως δεν δικαιολογειται κολλα εκει. καλο ειναι να ρωτησεις τον ιδιο. γιατι και κολλα να εβαζε δεν θα την σκουπιζε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλύτερη άποψη, επί του θέματος, έχει ήδη διατυπωθεί. Επικοινώνησε τηλεφωνικά με τον άνθρωπο που έκανε το setup.

Δε χρειάζεται να φωνάξεις, να μαλώσεις κλπ. Μια απλή ερώτηση θα του κάνεις και μπορεί και να σου λύσει και κάποια απορία που μπορεί να προκύψει.

 

Προσωπική μου εικασία είναι πως πιθανότατα υπήρχε κάποιο κενό στις κολλήσεις στο συγκεκριμένο σημείο το οποίο ήθελε να καλύψει. Ότι όμως και να ειπωθεί από εδώ, δεν παύει αν είναι εικασία.

And isn't it ironic, don't you think?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλύτερη άποψη, επί του θέματος, έχει ήδη διατυπωθεί. Επικοινώνησε τηλεφωνικά με τον άνθρωπο που έκανε το setup.

Δε χρειάζεται να φωνάξεις, να μαλώσεις κλπ. Μια απλή ερώτηση θα του κάνεις και μπορεί και να σου λύσει και κάποια απορία που μπορεί να προκύψει.

 

+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου