Προς το περιεχόμενο

Fender super champ xd εντυπωσεις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

αλλοιως δωσε κατι παραπανω και παρε αυτον να τελειωνεις...

(δεν εχω καμμια σχεση με τον πωλητη)

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=62470

 

 

 

+10

 

+10 και για τον Peavy Classic 30 (που προτιμώ) αν υπάρχει ακόμα που χλωμό το βλεπω μετα από δυο βδομάδες στις αγγελίες.

 

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Superfunk,ENNOEITAI οτι παιζω με μονους...... ;D

 

ε τότε αν είναι ΚΑΙ fender, και παίξεις τα χαρτιά σου σωστά, θα σου χαρίσει έναν από τους δικούς του ενισχυτές που κάθονται στο υπόγειο, και θα σου πει " Ύπαγε εν ειρήνη, τέκνον μου..."

 

σου προτείνω να κοιτάξεις σοβαρά τον bugera v22, και καθαρός μένει ψηλά, και δεύτερο κανάλι σου προσφέρει, και 12άρι μεγάφωνο, και εντός μπάτζετ βρίσκεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παλι Ε Ν Ν Ο Ε Ι Τ Α Ι οτι ειναι fender...τι αλλο θα μπορουσε να ειναι? ;D

Εντάξει αν δεν ήταν Φέντερ ρε συ θα είχες λάθος τίτλο στο άρθρο,ο σωστός θα ήταν "Ποιος ενισχυτής λαμπάτος για μμμέταλ?" ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά... δηλαδή... χόλι μέρσι. Για την εκατομμυριοστή φορά: ΔΕΝ υπάρχει κάπου γραμμένο ότι και καλά "απαγορεύεται" οτιδήποτε άνω των... 15 βατ για λάιβ ή πρόβες, όπως επίσης δεν υπάρχει κάπου γραμμένο ότι αυτό δεν θα είναι αρκετό... Κάκιστη η αιώνια προπαγάνδιση του ενός μύθου, κάκιστη και του άλλου. Ο καθένας έχει τις ανάγκες του, και όσο πιο γρήγορα τις συνειδητοποιήσει ο ίδιος τόσο γρηγορότερα θα σταματήσει να απευθύνεται στην υποκειμενική γνώμη των άλλων. Οι υπερβολές υπέρ του ελάχιστου ή του μέγιστου δεν ωφελούν κανέναν.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ υπάρχει κάπου γραμμένο ότι και καλά "απαγορεύεται" οτιδήποτε άνω των... 15 βατ για λάιβ ή πρόβες, όπως επίσης δεν υπάρχει κάπου γραμμένο ότι αυτό δεν θα είναι αρκετό..

 

+1000

 

αφορισμοι του τυπου..."θα εισαι πολυ δυνατα ή πολυ σιγα" απλα δεν παιζουν.

 

καλο ειναι επισης να ξερουμε οτι και οι ΔΙΑΦΟΡΕΣ στην ενταση δεν ειναι και τοσο...τεραστιες καθε φορα που ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΟΥΜΕ τα βαττ απλα κερδιζουμε 3db ....(και το αντιστροφο)...για αυτο και καλο ειναι να παιζουμε με ενα "συστημα" του οποιου ο ηχος ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ και να μην ασχολουμεθα με...μπουρδες του τυπου "ποσα βαττ ειναι & αν θα μου φτασει..."

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superfunk,αυτο που ειπε ο αγαπητος συμφορουμιτης οτι αν παιζω με fender θα μου χαρισεις εναν,βλεπω περασε ασχολιαστο.... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν εχω πια ενισχυτες καρντια μου,εναν Marshall 1974x εχω μονο....και εναν VHT SP6 στο χωριο... ;D....ΚΡΙΣΗ βλεπεις....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου