Προς το περιεχόμενο

AMPS FOR ROCKTRON CHAMELEON


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά..εχω διαφορες απορίες αλλά στην πορεία θα τις διατυπώσω ωσε να βγάλουμε κάποια ακρη...

1)Ποιός είναι ο καταλλλότερος ενισχυτήσ για το chameleon??

2)Ο velocity 300-που έχω ακούσει και τα καλύτερα λόγια μιας που είναι και της ίδιας εταιρίας-ειναι λαμπάτος?

3)Το αποτέλεσμα με το συνδιασμό αυτων των 2 εινι όντως δυνατό?

 

Σημειώνω πως το στύλ μου είναι κάτι σε ritchie kotzen & paul gilbert, becker...kλπ.

Σας ευχαριστώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν υπάρχει καταλληλότερος ενισχυτής για το chameleon. Οποιοσδήποτε καλός ενισχυτής (λαμπάτος η μή) με καλό, ουδέτερο καθαρό κανάλι (και κατά προτίμηση με effects loop) θα κάνει μια χαρά τη δουλειά που θέλεις. Δοκιμάζεις, ακούς και αποφασίζεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν υπάρχει καταλληλότερος ενισχυτής για το chameleon. Οποιοσδήποτε καλός ενισχυτής (λαμπάτος η μή) με καλό, ουδέτερο καθαρό κανάλι (και κατά προτίμηση με effects loop) θα κάνει μια χαρά τη δουλειά που θέλεις. Δοκιμάζεις, ακούς και αποφασίζεις...

 

Εχεις ενα τεράστιο δίκαιο...απλα ρωτάω κυρίως για άτομα που το έχουνε δουλέψει..τεσπα..ο velocity έχει λάμπα??Αν μου πρότινες το συγκεκριμένο πιο απ όλα θα προτιμούσες?Ακουσα πως το 300 είναι update έκδοση...

 

Σε ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου