Προς το περιεχόμενο

Dead Peavey Valveking 112


khayman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,

 

Εχω εναν Peavey Valveking 112, δεν εχει κλεισει χρονο ακομα ο καημενος, και εδω και καποιες μερες δεν παιρνει μπρος. Ουτε λαμπες αναβουν, ουτε το λαμπακι μπροστα και γενικως ειναι σα να μην ειναι στη πριζα. Εκτιμησεις; Μεγαλη ζημια; Που απευθήνομαι και ποσο βλεπετε να πηγαινει το μαλλι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν θες μπορω να σου δωσω το τηλ του τεχνικου που κανει τα service στους ενισχυτες στο μαγαζι που δουλευω(μαγαζι μουσικων οργανων)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

 

Εχω εναν Peavey Valveking 112, δεν εχει κλεισει χρονο ακομα ο καημενος, και εδω και καποιες μερες δεν παιρνει μπρος. Ουτε λαμπες αναβουν, ουτε το λαμπακι μπροστα και γενικως ειναι σα να μην ειναι στη πριζα. Εκτιμησεις; Μεγαλη ζημια; Που απευθήνομαι και ποσο βλεπετε να πηγαινει το μαλλι;

 

μπορεί να έχει καεί απλά η ασφάλεια και η ζημιά να σου κοστίσει 0,10€.

Δεν ξέρω που έχει ασφάλειες ο συγκεκριμένος για αυτό περίμενε για μια πιο εμπεριστατωμένη απάντηση, η δική μου είναι απλα καθησυχαστική :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν θες μπορω να σου δωσω το τηλ του τεχνικου που κανει τα service στους ενισχυτες στο μαγαζι που δουλευω(μαγαζι μουσικων οργανων)

 

Αν μπορείς στείλτο μου, ευχαριστώ. Σρυ αλλά είμαι σκράπας με αυτά, δεν έχω ιδέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ, καμμένη ασφάλεια βρωμάει η δουλειά...

Πάρε 2-3 να έχεις, φοβάμαι θα τις χρειαστείς με τα υπέροχα ρεύματα του Ελλαδιστάν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασφάλεια πάντως δεν είναι, οπότε θα τον πάω να τον δουν τώρα που θα πληρωθώ γιατί δεν παίζει σάλιο

 

Έχει πολλές ασφάλειες ο Valveking, η εξωτερική στο σασί είναι μόνο μία από τις 3 συνολικά (4 με το θερμικό).

Πάντως θα χρειαστεί τσεκ από τεχνικό αλλά δεν είναι κατ΄ανάγκη κάποια ακριβή επισκευή. Μπορεί να είναι απλά κάποια εσωτερική ασφάλεια ή κάτι παρεμφερές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου