Προς το περιεχόμενο

Αγορα μεταχειρησμενου κινητου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα συμφορουμητες! ;D ;D

 

Το προηγουμενο καλοκαιρι εριξα το κινητο μου στην θαλασσα... ;D ;D ;D

και απο τοτε ειμαι με ενα LG KP500 το οποιο κλεινει μονο του...Το κινητο ηταν το Sony Ericsson C902...Δεν ξερω γιατι αλλα το ειχα ερωτευτει...Αποφασισα τωρα που ερχονται και Χριστουγεννα να μαζεψω λεφτα να το αγορασω...Αλλα το προβλημα ειναι οτι υπαρχει μονο μεταχειρησμενο...Αξιζει η θα μου βγαλει προβλημα μετα απο μηνα???

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν του αλλαζεις λυχνιες συχνα και το πας και σε ενα μαστορα να σου κοψει καλα το nut μια χαρα θα ειναι....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι δυνατόν να σου πει κάποιος εδω στο φόρουμ (ή ακόμη και σε εξειδικευμένο φόρουμ για κινητά) πόσο αξιόπιστο θα αποδειχθει το κινητό που θα αγοράσεις μεταχειρισμένο από κάποιον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες ΒΛΑΚΕΙΕΣ....ειναι handwired & δεν θα πεθανει ποτε...φτανει να του βαζει NOS λυχνιες. ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω εγώ!  ;D

Κατ'αρχήν τα Ericsson είναι καταδικασμένα σε προβλήματα όπως χαλασμένο fastport (δε φορτίζει, δε συνδέεται με PC, δεν αναγνωρίζει τα ακουστικά), ελλατωματικό μικρόφωνο ή ακουστικό, περίεργα bugs στο keyboard, χαλασμένο slider κλπ. (μιλάμε πάντα για τα Ericsson προ-android).

Το συγκεκριμένο μοντέλο που λες έχει περάσει απο τα χέρια μου και είναι ΟΚ, όμως δεν θα το αγόραζα μεταχειρισμένο με τίποτα, ειδικά αν δεις ορισμένους που το πουλάνε 80 και 100 ευρώ εδώ στο noiz, ΜΑΚΡΙΑ! Είχα επίσης το C905 το οποίο αποδείχθηκε το καλύτερο Ericsson που είχα ποτέ (τώρα είναι με χαλασμένο fastport) μετα το XPERIA X1 (το οποίο αγοράστηκε απο noiz για 100 ευρώ, το έχω για πάνω απο 5 μήνες και λειτουργεί άψογα, και ας είναι 4 χρονών).

Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις για κάποιο τηλέφωνο με android...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου