Προς το περιεχόμενο

Shopping therapy στο ΝΟΙΖ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν το ομολογώ! Μην με βασανίζετε άλλο, θα τα ξεράσωωωωωωω ολααααααα!!!!! :-X

 

Ναι, ειμαι και εγω ενας απο αυτους τους νοιζαδες που μπαινουν συνεχεια στις αγγελίες και χαζεύουν καθε φορα που ανοιγω το noiz, κι ας μην εχω φραγκα για αγορα, κι ας με εχει φαει η γυναικα μου που

-"περυσι πηρες καινουργια κιθαρα (squier CV50 tele) και μου θες και καινουργιο οργανο;;;

-Οχι αγαπη μου, κιθαρες εχω, αλλά κανενα ενισχυτακι, πεταλάκι;

-Τι; με τι λεφτα;

-Θα τα μαζεψω, λεω εγω...

-Και σου παει καρδια ρε συ να τα δωσεις και ας τα 'χεις μαζεψει, ενω παιζει αυριο να μην εχουμε να.... -σουμε;;;;

-Και τοτε, σαν να ξυπνας απο την γενική αναισθησια στο χειρουργειο, και ο αλλος να σε εχει ανοιχτο...μπλιαχ...

 

Και εγω ο βλάκας δεν κραταω το στομα μου κλειστο, μονο λεω δυνατα αυτα που σκεφτομαι...

 

 

Τεσπα, στο θεμα μας:

Πόσοι απο εδω ανοιγουν συνεχεια τις αγγελιες, κι ας μην εχουν σκοπο για αγορα; Ειναι δηλ. σαν να λενε οι γκομενες:

-Μαράκι, παμε μια βολτα στην Ερμου να χαζεψουμε;;;

-Μααα, δεν εχω μία!

-Δεν πειραζει, shopping therapy!! :P

 

 

Εεεεε, λοιπον, shopping therapy και στο ΝΟΙΖ;;  :D

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα και εγω το κανω και πολλοι αλλοι και οντως ας μην εχουμε λεφτα ή και σκοπο να αγορασουμε,ΟΜΩΣ το shopping therapy ειναι συνηθως οταν οντως ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ κατι και οχι απλα χαζευεις τα μπλιμπλικια του αλλου.....  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι επαγγελματίας ηδονοβλεψίας και μέγιστος γύπας.

 

Πάντα υπάρχουν  καλύτεροι από μένα στην δουλειά...τα θύματα τους οι ,αγγελίες- σκότωμα-, φέυγουν  σε 5 λεπτά κυριολεκτικώς.  :o

 

Πχ ..Ένα epi tbird  ήταν 100 ευρώ...ήταν να το πάρω αλλά ξάφνου θυμήθηκα ότι δεν είχα πιει την πρωινή μου φράπα.Ε πήγα στην κουζίνα...γυρνάω σε 7 λεπτά....''τσίου ρε''  ;D

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=132952  :'(

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα και εγω το κανω και πολλοι αλλοι και οντως ας μην εχουμε λεφτα ή και σκοπο να αγορασουμε,ΟΜΩΣ το shopping therapy ειναι συνηθως οταν οντως ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ κατι και οχι απλα χαζευεις τα μπλιμπλικια του αλλου.....  ;)

 

χαχαχα!! ;D Εχεις δικιο!

Αλλά μάλλον παει περιπατο πια το "shopping" και σημερα ισχυει μόνο το "vlepein therapy"!!!!

 

 

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι επαγγελματίας ηδονοβλεψίας και μέγιστος γύπας.

 

Πάντα υπάρχουν  καλύτεροι από μένα στην δουλειά...τα θύματα τους οι ,αγγελίες- σκότωμα-, φέυγουν  σε 5 λεπτά κυριολεκτικώς.  :o

 

Πχ ..Ένα epi tbird  ήταν 100 ευρώ...ήταν να το πάρω αλλά ξάφνου θυμήθηκα ότι δεν είχα πιει την πρωινή μου φράπα.Ε πήγα στην κουζίνα...γυρνάω σε 7 λεπτά....''τσίου ρε''  ;D

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=132952  :'(

Καλυτερα που δεν το πηρες  ;D ;D ;D Ο θεος σε φυλαξε  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 φορες την ημερα σιγουρα..... και ας εχω να αγορασω κανα 6μηνο

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα που δεν το πηρες  ;D ;D ;D Ο θεος σε φυλαξε  ;)

 

Λες;Οι απόψεις διίστανται!Λοβ ορ χέιτ σιτσιουέσιον..

 

Ο Kwstas79 πάντως το 'χει κάνει λάβαρο.  ;D

 

Τρελούς fan έχω βρει και στο τοκιμπέις.

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου