Προς το περιεχόμενο

Ξεκάθαρο κλέψιμο!! Οι Alice In Chains αντιγράφουν ΒΙΣΣΗ


haryy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χθες το βράδυ, ο ίδιος o Jerry Cantrell μου εκμυστηρεύθηκε πως έκλεψε σκηνές (όχι τέντες) από το ΝΑΥΛΟΝ της ΒΙΣΣΗ.

Μου έστειλε και το ανάλογο υλικό που αποδεικνύει τα λεγόμενά του. ΑΙΣΧΟΣ!

Το βάζω εδώ μήπως και το δουν οι δισκογραφικές της και πάρουν τα φράγκα από τους Αlice In Chains τους αλήτες! >:(

Ορίστε λοιπόν...

sfyri_vissi.PNG.e6d8356ff997a02da564ccb0ba46486b.PNG

sfyri_alice.PNG.48735dc67f1067f31c43acddaf28d66d.PNG

lakouva_vissi.PNG.7314652fcfb9d4e8ff646a27954c1137.PNG

lakouva_alice.PNG.337ba5d6c7a61d4ff4dd54a44e9227d4.PNG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν ξέρω τι να πώ. Υποτίθεται (οι Alice in chains  :P) είναι επαγγελματίες. Υποτίθεται (οι Alice in chains  :P) πληρώνουν εταιρία παραγωγής video clip . Η εταιρία ή όποιος αναλαμβάνει (δεν έχει σημασία μπορεί να είναι και ατομική επιχείρηση  :P) ΔΕΝ μπορεί να δημιουργήσει κάτι δικό της; Τόσο δύσκολο είναι ΡΕΕΕΕΕΕ; Δεν λέω, δανείσου στοιχεία, επηρεάσου…… αλλά αυτό είναι αστείο. Τα είδα τα video. Είναι ΟΛΟ το concept ξεπατικωμένο . Τι να πω, κρίμα για τους Alice in Chains, και τους είχα σε εκτίμηση ;D.

 

Θεϊκό επίσης  το δεξί χέρι του Peter Young  (νταξ του Κουβατσέα  :P) και πώς «καρφώνει» το hi – hat  στο 2:29!!!!   ;D ;D

 

edit: Σκέφτομαι στο επόμενο video μου ("Ο Πετεινός" λέγεται το τραγούδι μου) να βάζα κάνα – δύο σκηνές από τον πόλεμο του Vietnam. Αλλά είναι να τους εμπιστεύεσαι αυτούς….. :P ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εσυ ταφος!  ;D

 

Μα τι λες τώρα.. Τον έβρισα και του το 'κλεισα στα μούτρα... έπρεπε να αποκαλύψω την απάτη (δεν με λένε Αρτέμη εντάξει?)

 

Δεν ξέρω τι να πώ. Υποτίθεται (οι Alice in chains  :P) είναι επαγγελματίες. Υποτίθεται (οι Alice in chains  :P) πληρώνουν εταιρία παραγωγής video clip . Η εταιρία ή όποιος αναλαμβάνει (δεν έχει σημασία μπορεί να είναι και ατομική επιχείρηση  :P) ΔΕΝ μπορεί να δημιουργήσει κάτι δικό της; Τόσο δύσκολο είναι ΡΕΕΕΕΕΕ; Δεν λέω, δανείσου στοιχεία, επηρεάσου…… αλλά αυτό είναι αστείο. Τα είδα τα video. Είναι ΟΛΟ το concept ξεπατικωμένο . Τι να πω, κρίμα για τους Alice in Chains, και τους είχα σε εκτίμηση ;D.

 

Θεϊκό επίσης  το δεξί χέρι του Peter Young  (νταξ του Κουβατσέα  :P) και πώς «καρφώνει» το hi – hat  στο 2:29!!!!  ;D ;D

 

edit: Σκέφτομαι στο επόμενο video μου ("Ο Πετεινός" λέγεται το τραγούδι μου) να βάζα κάνα – δύο σκηνές από τον πόλεμο του Vietnam. Αλλά είναι να τους εμπιστεύεσαι αυτούς….. :P ;D

 

Τι να δανειστούν μωρέ οι άσχετοι? πιθανότατα όμως η Αννούλα να μην γνωρίζει τίποτα από όλο αυτό και να την γλυτώσουν. (οι AIC :D)  ;D

 

Αφού υπάρχει ελεύθερη "διακίνηση ιδεών" πάρε ελεύθερα πλάνα και από Μάχη Σαλαμίνας δεν σε πειράζει κανένας! ;) ;D

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου