Προς το περιεχόμενο

Zakk Wylde Farewell Ballad Cover


jimskeet2002

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια προσπαθεια πανω στο farewell ballad

Κιθαρα Ibanez Rg 2550 και πεταλιερα Pod hd 500 ηχογραφηση εγινε μεσω usb κατευθειαν απο το pod.

 

http://soundcloud.com/jimskeet2002/farewell-ballad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία παίζεις,αλλά,άκρως φιλικά,περιμένω να ακούσω κάτι καινούργιο...........Πόσα μπορεί να προσφέρει ένα απλό "cover" σήμερα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία παίζεις,αλλά,άκρως φιλικά,περιμένω να ακούσω κάτι καινούργιο...........Πόσα μπορεί να προσφέρει ένα απλό "cover" σήμερα......

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=189710.msg613136#msg613136

 

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία παίζεις,αλλά,άκρως φιλικά,περιμένω να ακούσω κάτι καινούργιο...........Πόσα μπορεί να προσφέρει ένα απλό "cover" σήμερα......

 

Κι ομως πολλα μπορει να προσφερει.....αλλα σε ποιους....και τι...το εχουμε εξαντλησει σε αλλο thread ;)....οποτε ας μενουμε σε αυτο που ανεβαζει ο καθε φιλος και οχι στο τι θα θελαμε να ακουσουμε :)

 

Ωραιος ο φιλος ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μην νομίζεις ότι είμαι κανένας κακός!Απλά εδώ δείχνεις πόσο καλός παίχτης είσαι!(που είσαι αναμφισβήτητα!)Στο άλλο thread το song σου είναι άλλη φάση! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ακομα δν θεωρω οτι ειμαι καλος παιχτης... 1 χρονο κ κατι παιζω αλλα οσο μπορω το δουλευω.

Σημασία δεν έχει ο χρόνος...Αλλά ο τρόπος! ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο εχω καταλαβει κ εγω αλλα κ ο χρονος καθημερινα που ασχολεισαι. αλλα βλεπω οτι παιζει ρολο πολυ κ το mood, δλδ αλλες μερες δν εχω τοσο διαθεση να παιξω κ αυτο φαινεται κ στο παιξιμο... Αλλα παρατηρω οτι οποτε βλεπω βιντεακια κιθαριστων η κανενα live π εχω σε βιντεο αυξανεται κατακορυφα η διαθεση κ η επιθυμια για παιξιμο. Σαν παρακινηση δλδ το βλεπω πιο πολυ οταν βλεπεις αλλους πολυ καλυτερους παιχτες κ παρατηρεις τι κανουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου