Προς το περιεχόμενο

video απο προσφατη μας προβα - Sunday School


matawan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραίοι και θα ήθελα σίγουρα να σας δω... αν κάνετε λάιβ μέσα στις γιορτές (ή λίγο μετά) στην Αθήνα ενημερώστε μας!

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε είναι;

δεν εχουμε κανονισει κατι ακομη, οι συζητησεις προς το παρον το τοποθετουν τελη γεναρη αρχες φλεβαρη, ανευ απροοπτου...

Ωραίοι και θα ήθελα σίγουρα να σας δω... αν κάνετε λάιβ μέσα στις γιορτές (ή λίγο μετά) στην Αθήνα ενημερώστε μας!

δυστυχως θα ειναι λιγο δυσκολο αυτο, αλλα αν κατι γινει, φυσικα, θα σας κρατησω ενημερους.

ευχαριστω πολυ για την ανταποκριση αγαπητοι!

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηξερα οτι δε θα με απογοητευατε :D

 

Απο το βιντεο δε φαινεται οτι είναι Tr. Και θα σου ελεγα οτι κατι τετοιο θα πήγαινε καλύτερα ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο βιντεο δεν ακουγεται το 606, ξεχασα να το παρω, οποτε παιζει ενα mpc 500 με σαμπλαρισμενα ντραμς. το 606 , ααααααλλο πραμα :D

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άξιοι! Ιδιαιτέρως με εντυπωσίασε το γεγονός ότι προσπαθούν να φτιάξουν έναν δικό τους ήχο, και μάλιστα με λίγα μέσα (δύο κιθάρες, κάποια εφέ και drum machine). Επίσης, η αισθητική των τραγουδιών τους, αν και είναι ιδιαίτερη, δεν είναι τόσο εξεζητημένη ώστε να ξενίζει ή να κουράζει. Νομίζω πως αυτό είναι που μου αρέσει περισσότερο στην μουσική τους (και ακόμα ψάχνω να δω πώς το κατάφεραν  :) )

 

Ζωντανά, είναι επίσης εξαιρετικοί. Το μόνο μου παράπονο είναι πως έπαιξαν λίγη ώρα, αλλά αυτό είναι ένα "πρόβλημα" που θα λυθεί αν το ντουέτο μακροημερεύσει, πράγμα που εύχομαι ολόψυχα.

Ανταλλάσω ΔΕΚΟ με baja telecaster.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ξερεις οτι δηλωνω φαν!  ;D

αντε κανονιστε κανα Live

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο βιντεο δεν ακουγεται το 606, ξεχασα να το παρω, οποτε παιζει ενα mpc 500 με σαμπλαρισμενα ντραμς. το 606 , ααααααλλο πραμα :D

 

 

Μια χαρα και το MPC, δε μας χαλαει...αν και τα σαμπλαρισμένα πασχουν εναντι των θεικών λο-φι Tρ.

 

Τωρα μενει να του βαλετε και ενα chorus με ενα overdrive και θα ειστε οι απολυτοι θεοι :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου